وکیل ملکی │ مشاور حقوقی ملک

وکیل ملک ، کشاور حقوقی ملک , وکیل ملکی , مشاور حقوقی ملکی , پذیرش دعاوی ملکی , وکیل اجاره , وکیل تنظیم سند
وکیل ملک ، کشاور حقوقی ملک , وکیل ملکی , مشاور حقوقی ملکی , پذیرش دعاوی ملکی , وکیل اجاره , وکیل تنظیم سند

دپارتمان خدمات املاک موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل با برخورداری از بهترین وکلای ملکی کشور به ارائه خدمات حقوقی مرنبط با املاک با بهترین کیفیت می پردازد . املاک و مستغلات بخش عمده ای از سرمایه اشخاص حقیقی و حقوقی را تشکیل می دهد و زمانی که موجودیت آنها در خطر باشد ، افراد بایستی بهترین وکلای ملکی را برای حفظ حقوق خود به مراجع  قضایی اعزام دارند .

موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل ، نماینده و همکار رسمی چندین شرکت حقوقی برجسته اروپایی ، افتخار دارد در دپارتمان املاک ، خدماتی هم سطح با کیفیت روز دنیا ارائه نماید. اریکه عدل تحولی عظیم در حوزه وکالت و مشاوره حقوقی املاک ایجاد نموده است . 

ذیلا به مواردی از دعاوی که ممکن است هموطنان به وکیل ملکی نیاز داسته باشند و دپارتمان خدمات املاک موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل در آنها تخصص داشته و آماده خدمت رسانی است بیان می گردد :

♦ دعوی الزام به تنظیم سند رسمی

دعوی الزام به تنظیم رسمی زمانی که خریدار ملکی را خریده و کلیه ثمن معامله را پرداخت کرده است  لیکن فروشنده حاضر به تنظیم سند رسمی نیست ، طرح می گردد . دعوای الزام به تنظیم سند رسمی مطمئن ترین راه دست یافتن به سند تک برگی ملک است .

در برخی موارد ممکن است شما به عنوان خریدار ملک ، همه پول خانه یا آپارتمان را پرداخته باشید و فروشنده حاضر نباشد به دفتر اسناد رسمی بیاید و به نام شما سند تنظیم نماید . این پرونده حتی زمانی که شما بخشی از پول را هم برای سند نگه داشته اید ممکن است اتفاق بیفتد .

حتی مواردی پیش می آید که سند به نام چند دست قبل است . طرح پرونده الزام به تنظیم سند در این موارد نیز امکان پذیر است و باید کلیه ایادی ماقبل بعلاوه فروشنده آخری طرف دعوی قرار بگیرند و از دادگاه درخواست شود که این افراد را به تنظیم سند رسمی ملزم نماید .

در پرونده الزام به تنظیم سند رسمی شما به یک وکیل ملک متبحر و با تجربه نیاز دارید تا با جمع آوری مدارک و دفاعیات تخصصی و مناسب به شما در زمینه اخذ سند رسمی ملک کمک کند .

♦ دعوی الزام به تحویل مبیع

مبیع در واقع همان ملکی است که شما آن را خریداری نموده اید و به تمام تعهدات خود عمل کرده اید ولی متاسفانه فروشنده حاضر به تحویل آن نیست .

دعوی الزام به تحویل مبیع یا همان پرونده الزام به تحویل ملک ،  زمانی که خریدار ملکی را خریده و کلیه ثمن معامله را پرداخت کرده است  لیکن فروشنده حاضر به تحویل دادن ملک به خریدار نیست ، طرح می گردد . دعوای الزام به تحویل مبیع طریق قانونی آغاز تصرف خریدار جدید بر ملک است .

اگر یک وکیل ملکی و مشاور حقوقی ملکی با تجربه داشته باشید ، علاوه بر اینکه می توانید ملک را در اسرع وقت تحویل بگیرید در صورت پیش بینی قرارداد شما می توانید از طرف مقابل بخاطر دیر تحویل دادن خسارت بگیرید . این موضوع معمولا تحت عنوان اجرت المثل ایام تصرف و یا خسارت تاخیر در تحویل مطرح می شود .

دپارتمان تخصصی املاک موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل  که در مورد هر پرونده هیات سه نفره وکلای ملکی ( متشکل از حقوق یار ، وکیل همیار و وکیل ارشد ) را تشکیل داده و به بهترین نحو از پرونده ملکی شما در دادگاه دفاع می کند و نتیجه ای رضایت بخش را بررای شما به ارمغان می آورد . شما می توانید برای کسب آگاهی بیشتر به صفحه نحوه پذیرش پرونده در اریکه عدل مراجعه بفرمایید .

برای استفاده از خدمات مشاوره حقوقی رایگان در خصوص خدمات دپارتمان املاک اریکه عدل به صفحه « مشاوره حقوقی آنلاین » مراجعه نموده و با انتخاب دسته بندی مربوطه ، مثلا دپارتمان املاک ، سوالات خود را مطرح بفرمایید .

جهت رزرو وقت مشاوره و سپردن پرونده ملکی خود به وکلای موسسه  ، با شماره های ۰۲۱۲۲۹۲۲۹۶۸ و ۰۲۱۲۲۹۲۲۳۳۷ تماس حاصل فرمایید . همچنین می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید .

مشاوره حقوقی تخصصی رایگان 24 ساعتهسوال بپرسید !