وکیل ملکی │ مشاور حقوقی ملک

وکیل ملک ، وکیل املاک ، مشاور حقوقی املاک ، مشاور حقوقی ملکی ، وکالت املاک ، دعاوی ملکی ، اریکه عدل

دپارتمان خدمات املاک موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل با برخورداری از بهترین وکلای ملکی کشور ( وکیل ملکی ، وکیل ملک ، وکیل املاک و مشاور حقوقی املاک ) به ارائه خدمات حقوقی مرنبط با املاک با بهترین کیفیت موجود می پردازد . املاک و مستغلات بخش عمده ای از سرمایه اشخاص حقیقی و حقوقی را تشکیل می دهد و زمانی که موجودیت آنها در خطر باشد ، افراد بایستی بهترین وکلای ملکی را برای حفظ حقوق خود به مراجع  قضایی اعزام دارند .

موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل ، نماینده و همکار رسمی چندین شرکت حقوقی برجسته اروپایی ، افتخار دارد در دپارتمان املاک ، خدماتی هم سطح با کیفیت روز دنیا ارائه نماید. اریکه عدل تحولی عظیم در حوزه وکالت و مشاوره حقوقی املاک ایجاد نموده است . 

وکالت املاک و ویژگی های وکیل ملک

در پست های پیشین به ویژگی های یک وکیل خوب اشاره نمودیم . وکیل ملک علاوه بر اینکه بایستی از ویژگی های یک وکیل خوب برخوردار باشد باید در نظر داشته باشد که وکالت در حوزه املاک کار بسیار حساس و تخصصی است . وکیل باید در این امور کاملا به قوانین و مقررات آیین دادرسی مدنی تسلط داشته باشد و از انها به وقت و به موقع استفاده نماید . وکیل ملکی باید در حوزه حقوق خصوصی صاحب تخصص باشد و در حقوق قراردادها نیز حرفه هایی برای گفتن داشته باشد .

در حقیقت سرنوشت بخش عمده ای از دارایی موکل در دستان وکیل ملک است و او باید نهایت تلاش خود را به منظور موفقیت در پرونده ملکی به خرج دهد .

یک وکیل املاک خوب باید در تمامی حوزه ها و ابعاد مختلف دعاوی ملکی دارای تجربه و تخصص باشد چرا که در مسیر یک پرونده حقوقی ملکی ممکن است نیاز به استفاده از کلیه آنها وجود داشته باشد .

وکیل ملک متخصص خوب می داند چه زمانی اقدام به جلب ثالث کند ، چه کسانی را خوانده قرار دهد و یا اینکه چه زمانی و در چه موقعیتی اقدام به طرح دعوای اضافی نماید .

گروه مجرب وکیل ملکی و مشاور حقوقی املاک در اریکه عدل

موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل ، در دپارتمان تخصصی املاک خود با سالها تجربه و تخصص عمیق خود در حوزه دعاوی ملکی تا کنون در بسیاری از پرونده ها سربلند خارج شده است . از پرونده های اثبات مالکیت و تحویل مبیع گرفته تا الزام به تنظیم سند رسمی و ....  . ما نیاز بسیاری از هموطنان عزیزمان را در خصوص استفاده از خدمات وکیل املاک برآورده ساخته ایم . شما نیز اگر به وکیل ملکی نیاز دارید با ما همراه باشید .

ذیلا به مواردی از دعاوی که ممکن است هموطنان به وکیل ملکی نیاز داسته باشند و دپارتمان خدمات املاک موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل در آنها تخصص داشته و آماده خدمت رسانی است بیان می گردد :

وکیل ملک ، کشاور حقوقی ملک , وکیل ملکی , مشاور حقوقی ملکی , پذیرش دعاوی ملکی , وکیل اجاره , وکیل تنظیم سند

♦ دعوی الزام به تنظیم سند رسمی

دعوی الزام به تنظیم رسمی زمانی که خریدار ملکی را خریده و کلیه ثمن معامله را پرداخت کرده است  لیکن فروشنده حاضر به تنظیم سند رسمی نیست ، طرح می گردد . دعوای الزام به تنظیم سند رسمی مطمئن ترین راه دست یافتن به سند تک برگی ملک است .

در برخی موارد ممکن است شما به عنوان خریدار ملک ، همه پول خانه یا آپارتمان را پرداخته باشید و فروشنده حاضر نباشد به دفتر اسناد رسمی بیاید و به نام شما سند تنظیم نماید . این پرونده حتی زمانی که شما بخشی از پول را هم برای سند نگه داشته اید ممکن است اتفاق بیفتد .

حتی مواردی پیش می آید که سند به نام چند دست قبل است . طرح پرونده الزام به تنظیم سند در این موارد نیز امکان پذیر است و باید کلیه ایادی ماقبل بعلاوه فروشنده آخری طرف دعوی قرار بگیرند و از دادگاه درخواست شود که این افراد را به تنظیم سند رسمی ملزم نماید .

در پرونده الزام به تنظیم سند رسمی شما به یک وکیل ملک متبحر و با تجربه نیاز دارید تا با جمع آوری مدارک و دفاعیات تخصصی و مناسب به شما در زمینه اخذ سند رسمی ملک کمک کند .

♦ دعوی الزام به تحویل مبیع

مبیع در واقع همان ملکی است که شما آن را خریداری نموده اید و به تمام تعهدات خود عمل کرده اید ولی متاسفانه فروشنده حاضر به تحویل آن نیست .

دعوی الزام به تحویل مبیع یا همان پرونده الزام به تحویل ملک ،  زمانی که خریدار ملکی را خریده و کلیه ثمن معامله را پرداخت کرده است  لیکن فروشنده حاضر به تحویل دادن ملک به خریدار نیست ، طرح می گردد . دعوای الزام به تحویل مبیع طریق قانونی آغاز تصرف خریدار جدید بر ملک است .

اگر یک وکیل ملکی و مشاور حقوقی ملکی با تجربه داشته باشید ، علاوه بر اینکه می توانید ملک را در اسرع وقت تحویل بگیرید در صورت پیش بینی قرارداد شما می توانید از طرف مقابل بخاطر دیر تحویل دادن خسارت بگیرید . این موضوع معمولا تحت عنوان اجرت المثل ایام تصرف و یا خسارت تاخیر در تحویل مطرح می شود .

♦ دعوی مطالبه الباقی ثمن معامله

مطالبه الباقی ثمن معامله نیز یک پروسه تخصصی است که در درجه اول اثبات معامله و سایر مقدمات حقوقی و قانونی را طلب می کند. دپارتمان املاک و مستغلات می تواند سرنوشت کلیه پرونده های حقوقی با موضوع مطالبه الباقی ثمن معامله را ختم به خیر نماید. بنابراین تردید نکنید و مهم ترین گام در زمینه استیفای حق و حقوقتان را با انتخاب یک وکیل خوب آغاز نمایید.

♦ دعوی مطالبه خسارات املاک 

زمانی که شما به عنوان خریدار یا فروشنده پای معامله ملک می نشینید برای شما تعهداتی تعیین می شود که باید به آنها عمل کنید. در بسیاری از موارد برای عدم انجام تعهد ضمانت اجرا تعیین می گردد. به این معنی که اگر شما به قول و قرارهایی که در قرارداد پذیرفته اید در مهلت مربوط عمل نکنید،  طرف دیگر می تواند به موجب قرارداد از شما  خسارت بگیرد. موضوع مهم این است که شما باید برای مطالبه خسارات املاک از قبیل مطالبه خسارتهای خرید و فروش ملک، خسارتت گرفتن از فروشنده ملک، گرفتن خسارت از فروشنده آپارتمان به گرفتن خسارت دیر تحویل دادن ملک، خسارت گرفتن برای دیر سند زدن مالک و ... را به یک وکیل با تجربه ملک مراجعه کنید.

♦ دعاوی اجاره و سرقفلی 

تقریبا اکثر افراد جامعه با اجاره و اجاره نشینی آشنا هستند و یا حداقل یک بار خود موجر ( صاحب خانه )  یا مستاجر بوده اند به ویژه در شهرهای بزرگ به علت گرانی مسکن بیشتر افراد امکان تهیه مسکن شخصی ندارند و به ناچار به اجاره نشینی روی می آورند ، هر دو دسته باید یک وکیل اجاره خوب را در دسترس داشته باشند ، یک مشاور حقوقی اجاره به موجر یا مستاجر کمک می کند به بهترین نفع حق و حقوق خود را حفظ کنند و آن را از دست ندهند .

♦ دعاوی اثبات معاملات

دپارتمان تخصصی املاک موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل  که در مورد هر پرونده هیات سه نفره وکلای ملکی ( متشکل از حقوق یار ، وکیل همیار و وکیل ارشد ) را تشکیل داده و به بهترین نحو از پرونده ملکی شما در دادگاه دفاع می کند و نتیجه ای رضایت بخش را بررای شما به ارمغان می آورد . شما می توانید برای کسب آگاهی بیشتر به صفحه نحوه پذیرش پرونده در اریکه عدل مراجعه بفرمایید .

برای استفاده از خدمات مشاوره حقوقی رایگان در خصوص خدمات دپارتمان املاک اریکه عدل به صفحه « مشاوره حقوقی آنلاین » مراجعه نموده و با انتخاب دسته بندی مربوطه ، مثلا دپارتمان املاک ، سوالات خود را مطرح بفرمایید .

جهت رزرو وقت مشاوره و سپردن پرونده ملکی خود به وکلای موسسه  ، با شماره ۰۲۱۲۲۲۲۴۳۸۷ تماس حاصل فرمایید . همچنین می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید .

مشاوره حقوقی تخصصی رایگان 24 ساعتهسوال بپرسید !
عضویت در خبرنامه حقوقی

عضویت در خبرنامه حقوقی

آخرین مطالب حقوقی ، تجاری و بین المللی را به راحتی در ایمیل خود دریافت کنید 

اشتراک شما موفقیت آمیز بوده است .