وکیل ثبت علامت تجاری ، مشاور حقوقی ثبت علامت تجاری ، وکیل ثبت برند ، مشاور حقوقی ثبت برند

یکی از زیر مجموعه های دپارتمان مالکیت فکری موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل ، ثبت علامت تجاری یا ثبت برند می باشد . در قوانین و مقررات ما از برند تحت عنوان علامت تجاری یاد شده است . در این بخش به معرفی خدمات وکیل ثبت برند یا وکیل ثبت علامت تجاری و خدمات مشاور حقوقی ثبت برند می پردازیم . برای آشنایی با خدمات مشاور حقوقی ثبت علامت تجاری با اریکه عدل همراه باشید.

روش ثبت برند و ثبت علامت تجاری

در حال حاضر یکی از بزرگترین مشکلات بر سر راه ثبت علامت تجاری و ثبت برند این است که مراجعه حضوری به سازمان ثبت اسناد و املاک ایران در خصوص ثبت برند و ثبت علامت تجاری مقدور نیست . کلیه امور ثبت اظهارنامه علامت تجاری بایستی از طریق سامانه اینترنتی این سازمان انجام گیرد .

ثبت اظهارنامه اینترنتی علامت تجاری نیز مراحل چندگانه ای دارد که باید با دقت و تمرکز تکمیل شود . دیده شده است که اظهارنامه های بسیاری از متقاضیان بارها و بارها به دلایل مختلف رد می شود و هزینه های پرداختی نیز از بین می رود .

شما در این مرحله نیاز به یک وکیل ثبت برند و وکیل ثبت علامت تجاری متخصص دارید که با صفر تا صد پروسه ثبت برند آشنا باشد و امور ثبتی شما را بدون فوت وقت و هزینه سریعاً به مرحله انجام برساند.

وکیل ثبت علامت تجاری چه کسی است ؟

همانطور که به عرضتان رساندیم امور ثبت برند و ثبت علامت تجاری از زیر مجموعه های حقوق مالکیت فکری می باشد. با این توضیح باید متوجه شده باشید که وکیل ثبت علامت تجاری فردی حقوق دان و متخصص است که بر حقوق مالکیت فکری و بالاخص مسائل ثبت برند و ثبت علامت تجاری احاطه و تسلط کامل و کافی دارد. تسلط وکیل ثبت علامت تجاری باعث می شود که امور ثبت علامت تجاری بدون معطلی و فوت وقت انجام شود و شما هیچ زمانی را صرف رد شدن های متعدد درخواست ثبت علامت نکنید .

چرا به وکیل ثبت برند مراجعه کنیم ؟

شما بعد از مدتی فعالیت تجاری یا صنعتی در صورتی که صادقانه و حرفه ای عمل کنید ، اعتبار و احترام بدست می آورید . اعتبار شما موجبات منافع بیشتر و سهم گسترده تری از بازار خواهد شد . مردم شما را با نام برندتان می شناسند و اگر جایی آن را ببینند به اعتبار شما روی آن مکان یا ان محصول حساب باز می کنند .

وکیل ثبت برند ( وکیل ثبت علامت تجاری ) به شما کمک می کند که برند و علامت تجاری خود را به ثبت رسانیده و مشمول قوانین و مقررات حمایتی کشور واقع شوید. اگر ثبت برند را انجام نداده باشید هر کس دیگری می تواند از این نام و از این برند آزادانه استفاده کند بدون اینکه بتوانید از این اقدامات جلوگیری کنید .

موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل در کلیه دپارتمان های تخصصی حقوقی خود از هیات سه نفره وکلاء بهره می جوید و اطلاع رسانی کامل اقدامات وکلا را از طریق سیستم سام ( سامانه الکترونیک موکلین ) به مرحله انجام می رساند .

در دپارتمان مالکیت فکری و واحد ثبت برند و ثبت علامت تجاری نیز ما به اصول و مقررات حرفه ای موسسه پایبند هستیم و تلاش ما حفظ رضایت مشتریان و موکلین به هر وسیله ممکن است .

شما عزیزان می توانید سوالات و پرسش های خود را در خصوص امور ثبت برند و علامت تجاری و همچنین خدمات وکیل ثبت برند و وکیل ثبت علامت تجاری در سامانه مشاوره حقوقی آنلاین مطرح نمایید .