[cq_vc_colorblock image="2444" imageposition="right" textblockbg="bluejeans" elementshape="roundsmall"]

خدمات قرارداد جوینت ونچر Joint Venture 

مذاکره ، درفت و انعقاد قرارداد Joint Venture

[/cq_vc_colorblock]

وکیل جوینت ونچر   JOINT VENTURE

به دنبال بررسی مفهوم قرارداد جوینت ونچر و ویژگی های آن ، باید اشاره کنیم که این نوع قرارداد در حال حاضر یکی از موفق ترین قالبهای قرارداد کسب و کار در سرتاسر دنیا شناخته شده است . قراردادی که آن را Win-Win  یا همان دو سر برد خودمان می نامند . جهت انعقاد یک قرارداد این چنینی شما ۱۰۰% نیاز به یک وکیل جوینت ونچر مجرب دارید . وکیل جوینت ونچر شخصی است که در مقاطع عالی حقوق تجارت بین الملل تحصیل نموده است و تجارب بسیاری در خصوص تدوین قرارداد جوینت ونچر در داخل و خارج از کشور دارد .

ارائه خدمات قرارداد جوینت ونچر از نمونه خدمات مدرن و بین المللی موسسه حقوقی اریکه عدل بوده که با استفاده از تخصص تیم وکیل جوینت ونچر و مشاور حقوقی جوینت ونچر محقق شده است .با پایان یافتن دوره انزوای اقتصادی کشور عزیزمان ، اکنون زمان این رسیده است که ما هم با استفاده از دانش و علم روز دنیا ، روابطمان را با دنیا مدیریت کنیم . مسلما استفاده از ماده ۱۰ قانون مدنی و سایر عقود معین  هرگز تمام منافع ما را در روابط تجاری با خارجیان حفظ نخواهد کرد . از سوی دیگر آنها تمایل دارند وارد قراردادی شوند که می شناسند .جوینت ونچر یا JV  که سالهاست قرارداد دو سر برد تجاری شناخته می شود ، اکنون وارد ایران شده است و نیازمند مدیریت و هدایت یک وکیل جوینت ونچر کار کشته است .

خدمات وکیل جوینت ونچر در مراحل مختلف قرارداد JV

وکلای قرارداد Joint Venture  در مجموعه حقوقی اریکه عدل با همکاری گسترده با موسسات حقوقی اروپایی  و تجربه و تخصص عمیق خود در حوزه قراردادهای بین المللی مفتخر هستند در خصوص مدیریت موارد ذیل اعلام آمادگی نماید :

  • شرکت در مذاکرات اولیه قرار داد جوینت ونچر
  •  انعقاد MOU  قراردادی
  • ایجاد پیش نویس قراردادی ( درفت )
  •  انعقاد قراردادهای جوینت ونچر
  • نظارت بر اجرای قرارداد جوینت ونچر و مدیریت اختلافات احتمالی

اریکه عدل به عنوان نماینده انحصاری شرکت حقوقی لینکد یوروپ انگلستان در ایران و عامل مجاز شرکت حقوقی دمیکو و همکاران اسپانیا ، با برخورداری از استانداردهای جهانی ارائه دهندگان خدمات حقوقی در اروپا حضور موثر و قدرتمند خود را اعلام نموده و شانه به شانه تجار آینده نگر ایرانی حرکت خواهد نمود . وکیل جوینت ونچر شما باید یک وکیل پایه یک دادگستری بین المللی باشد . وکیل بین المللی کلیه منافع شما را در داخل و خارج از کشور محفوظ خواهد داشت .

مدیریت روابط تجاری خارجی بخش خصوصی

در رسانه ها آمده بود که زمانی که سیل تقاضاهای خارجی به سمت ایران روانه شود ، ما به دلیل عدم برخورداری از دانش بین المللی  توان مدیریت حقوقی ماجرا را نخواهیم داشت . خوشحالیم و بر خود می بالیم که اریکه عدل با حضور پر رنگ در اولین قرارداد های جوینت ونچر بخش خصوصی بعد از لغو تحریم ها ، نه تنها خلاف این موضوع را به اثبات رساند بلکه سبب شد سطح اعتبار شرکتهای خصوصی ما در نزد خارجیان افزایش یابد .

مفتخریم که سبب شده ایم زین پس ، فعالان تجاری کشور ما بدون هیچ ترس و تردیدی در مقابل خارجی ها می نشینند و به مذاکرات قراردادی می پردازند و منافع خود را به بهترین شکل ممکن محفوظ می دارند . با استفاده از تخصص و تجربه وکیل جوینت ونچر در موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل دیگر شما تنها نیستید و با قدرت پای میز مذاکره خواهید نشست .

سوالات مشتریان در خصوص خدمات JV

آیا این نوع شرکت توسط دو نفر ایرانی قابل ثبت است؟

بله همانطور که در توضیحات بالا اشاره شد هیچ محدودیتی در ملیت متقاضیان این شرکتها وجود ندارد .

سوال بعدی سوال شماست !

بازدیدکنندگان محترم اریکه عدل ، لطفا هر گونه سوال یا ابهامی در مورد مطلب فوق دارید ، با استفاده از فرم زیر با ما در میان بگذاربد ، در اسرع وقت پاسخ داده و سوالتان جهت استفاده دیگران در این بخش درج می گردد.

تکمیل کادرهایی که با علامت* مشخص شده اند ، ضروری است

پاسخ سوالتان را نیافتید ؟

اگر سوالی دارید که پاسخ آن در قسمت پرسش و پاسخ ها درج نشده است ، نگران نباشید . کافی است با استفاده از فرم روبرو پرسش خود را به صورت صریح و واضح برای ما ارسال نمایید . همکاران دپارتمان بازرگانی ما بلافاصله پاسخ دقیق به همراه جزئیات به ایمیل شما خواهند فرستاد و سوال شما نیز مانند سایرین به لیست پرسش و پاسخ های فوق اضافه می گردد.