وکیل قراردادها - مشاور حقوقی قرارداد - تنظیم قرارداد بین المللی

وکیل دعاوی قراردادی ، مشاور حقوقی قرارداد ، دپارتمان قراردادها ، وکیل قراردادها ،
وکیل قراردادها ، مشاوره حقوقی قراردادها ، وکیل قرارداد ، خدمات حقوقی قرارداد ، قراردادهای بین المللی ، جوینت ونچر ، فاینانس

◄ خدمات حقوقی قراردادها

 دپارتمان قرارداد ها در اریکه عدل مدتهاست به عنوان وکیل قراردادها ،  مشاور حقوقی قرارداد و وکیل دعاوی قراردادی ، معتمد شرکتهای ایرانی فعال در عرصه تجارت بین الملل بوده و در تهیه و تنظیم قرارداد بین المللی نقش پر رنگی داشته است .  دپارتمان مربوطه به عنوان مشاور حقوقی قراردادها ، در حوزه تنظیم قرارداد بین المللی یکی از موفق ترین و پرکار ترین دپارتمانهای موسسه حقوقی اریکه عدل به شمار می رود . وکلای شاغل در این دپارتمان از میان برجسته ترین و مجرب ترین وکلای حوزه قرارداد ها انتخاب شده اند و تا کنون در بسیاری از قراردادهای داخلی و بین المللی موجبات افتخار و اعتبار فعالان اقتصادی ایرانی ، شرکتها و موسسات وطن عزیزمان را فراهم آورده اند .

اریکه عدل در بسیاری از تعاملات بین المللی ایرانیان در نقش مشاور حقوقی قراردادها حضور داشته است . حضور در مرحله مذاکرات قراردادی و تهیه و تنظیم قرارداد بین المللی ، مدیریت مذاکرات قراردادهای بین المللی و تدوین متون قراردادی مرتبط ، ارائه Legal Opinion  در قراردادهای مختلف خظاب به شرکتهای بزرگ و مالتی نشنال خارجی و همچنین فعالیت به عنوان وکیل دعاوی قراردادی از سوابق کاری درخشان این دپارتمان موسسه اریکه عدل می باشد .

موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل متشکل از تیم موفق وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی افتخار دارد  به شکل تخصصی در دپارتمان قراردادها بهترین وکیل قراردادها و مجرب ترین مشاور حقوقی قراردادها را به حفاظت از منافع تجاری شما بگمارد .

 

به عقیده مشاور حقوقی قراردادها ، قراردادها در زندگی امروزی نقش گسترده ای دارند، از اشخاص عادی تا شرکت های تجاری بزرگ برای نظم دادن به امور خود به قراردادها احتیاج دارند. قراردادها سبب می گردند ثبات و کم و کیف همکاری ها و مشارکت ها افزایش یابد. شما در قرارداد تعهدات طرف خود را مشخص می کند و از سوی دیگر وظایفی را نیز می پذیرید و در نهایت به کسب و کار خود نظم می بخشید.

 

حال که متوجه اهمیت موضوع شده اید اجازه بدهید در مورد مشاور حقوقی قراردادها یا همان وکیل قراردادها کمی به شما توضیح بدهیم. وکیل قراردادها ( مشاور حقوقی قرارداد ها )، شخصی است که با احاطه و تسلط بر حقوق قراردادها و قوانین و مقررات مربوط می تواند در زمینه مسائل حقوقی و قضایی قراردادهای حقوقی و تجاری همیار و همراه شما باشد .

 

◄ مشاور حقوقی قراردادها و روانشناسی شرکتهای خارجی

مشاور حقوقی قراردادها علاوه بر اینکه از دانش و تجربه حقوقی خود برای حفظ منافع شما در قرارداد استفاده می کند ، دارای بینش روانشناختی عمیقی نسبت به شرکتهای خارجی و رفتار های معمول آنها ست چرا که خود سالها به عنوان مشاور حقوقی شرکتهای خارجی در داخل و خارج از کشور انجام وظیفه نموده است .

شما باید بدانید که روانشناسی شرکتهای خارجی در مبحث تهیه و تنظیم قراردادهای بین المللی اهمیت بسیار عمده ای دارد و میتواند منافع بیشماری را به سمت کسب و کارهای ایرانی روانه کند  . موضوعاتی از قبیل سرعت و دقت عمل ،نظم بسیار بالا ، برخورد منطقی و صلح طلبانه ، حفظ موضع دوستانه و مبتنی بر همکاری ، ایجاد اطمینان از رویکرد تخصصی ، ایجاد آرامش در بستر قوانین و مقررات حمایتی و .....  مواردی است که وکیل قراردادها با زیرکی در مکان مناسب و زمان مناسب به کار خواهد بست .

در کل بینش روانشناختی مشاور حقوقی قراردادها ، سبب می گردد تا کنش ها ، واکنش ها و رفتارهای طرف خارجی قرارداد قابل پیش بینی گردد و اگر شما بتوانید چنین کاری انجام بدهید به توازن قدرت در انعقاد قرارداد کمک نموده اید .  بنابراین برای مدیریت و تهیه و تنظیم قرادادهای خارجی شما به شخصی فراتر از یک وکیل و مشاور حقوقی معمولی احتیاج دارید .

مشاور حقوقی قرارداد ، وکیل قراردادها ، تهیه و تنظیم قراردادها ، وکیل قراردادهای بین المللی

◄ نقش وکیل قراردادها در مذاکرات قراردادی

مرحله مذاکرات در تمام قراردادها کم و بیش وجود دارد، تصور اینکه مذاکرات فقط مخصوص معاهدات دولتی و قراردادهای عظیم است تصوری غلط است. زمانی که یک کارفرما می خواهد کارگری را به استخدام خود در بیاورد قبل از امضای قرارداد طرفین باید مذاکره کنند تا به تفاهمات مشترک دست پیدا کنند.

موسسه حقوقی اریکه عدل به عنوان تیم موفق وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در دپارتمان قراردادها می تواند بهترین وکیل مذاکرات قراردادی و مشاور حقوقی قرارداد ها را در اختیار شما قرار دهد تا همراه وی بتوانید به بهترین شکل ممکن منافع خود را حفظ کنید. یک وکیل خوب و باتجربه می تواند بهره وری هر مذاکره ای را دوچندان کند و موضع طرف ایرانی را به یک موضع قدرتمند بدل سازد .

از طرف دیگر زمانی که شما در مراحله مذاکرات قراردادی با یک وکیل متخصص و شناخته شده حاضر شوید ، طرف قرارداد شما را بسیار جدی تر می انگارد و پرستیژ تجاری شما به طرز قابل ملاحظه ای افزایش می یابد .

حاضر کردن وکیل قراردادها در مذاکرات قراردادی به طرف خارجی خواهد فهماند که :

اولاً شما حاضرید در مسیر منطق و قانون حرکت کنید .

ثانیاً شما برای موضوع قرارداد ارزش بالایی قائل هستید .

همین دو مورد کافی است تا نتایج مذاکرات قراردادی بسیار رضایت بخش باشد .

 

◄ نقش مشاور حقوقی قرارداد ها در تنظیم قرارداد

پس از مرحله مذاکرات قراردادی ، زمانی که طرفین قرارداد در خصوص کلیات و جزئیات قرارداد به تفاهم رسیدند ، نوبت به تهیه پیش نویس و سپس تنظیم قرارداد اصلی می رسد، وکیل تنظیم قرارداد شما در این مرحله نیز حضور خواهد داشت و شش دانگ حواسش به این است که حقی از شما ضایع نشده و پیش نویس قرارداد و اصل آن مطابق با صرف و صلاح شما تحریر گردد.

یک کلمه یا عبارت نابجا در قرارداد می تواند سرنوشت کسب و کار شما را به مخاطره بیاندازد !

 

◄ نقش وکیل و مشاور قراردادها در اجرای قرارداد

یک وکیل قراردادها که تجربه کافی در این زمینه دارد می تواند به بهترین نحو ممکن به نحوه اجرای قرارداد نظارت داشته باشد و باز هم در مسیر حفظ منافع شما تلاش نماید.

مشاور حقوقی قرارداد ها ، مخصوصا اگر در مرحله مذاکرات قراردادی و تهیه و تنظیم قرارداد حضور داشته باشد ، می تواند اجرای قرارداد را برای طرفین تسهیل نماید و ابهامات و نکات تفسیر پذیر قرارداد را مدیریت نماید . در این حالت طرف قرارداد هم وظایف خود را جدی گرفته و به انجام آنها همت می گمارد.

 

◄ نقش وکیل قراردادها در دعاوی قراردادی

معمولا در اکثر قراردادهای منعقد شده تا پایان مدت طرفین به وظایف و تعهدات خود عمل می کنند و هیچ مشکلی پیش نمی آید لیکن در برخی موارد استثنایی ، طرف قرارداد به تعهدات خود عمل نمی کند، مثلا کالاها را به موقع تحویل نمی دهد، به شرایط پرداخت عمل نمی کند یا اینکه کاری که در قرارداد شرط شده است عمل نمی کند یا اینکه کاری که در قرارداد شرط شده است را انجام نمی رساند.

حال تکلیف چیست؟ افراد به این دلیل تن به قرارداد می دهند که بتوانند در صورت تخلف طرف دیگر یا او را به آن کار الزام کنند یا اینکه خسارت بگیرند.

وکیل دعاوی قراردادی که در واقع یک وکیل پایه یک دادگستری انتخاب شده از میان بهترین وکلا می باشد، در دپارتمان قراردادهای اریکه عدل در این زمان، می تواند کمک زیادی به شما کرده و مانع ضایع شدن حق و حقوق قانونی شما شود، وکیل دادگستری شما بسته به منافع شما طرف را الزام به انجام تعهد می کند یا وی را محکوم به پرداخت خسارت می نماید .

معرفی اریکه عدل به طرف خارجی قرارداد ها

طبق تجربه وکلای بین المللی اریکه عدل ، شرکتهای خارجی برای این موضوع که چه نهادی تهیه و تنظیم و بازبینی قراردادشان را بر عهده دارد ، اهمیت ویژه ای قائل هستند . به همین خاطر ما به فعالان تجارت بین الملل که قصد انعقاد قرارداد خارجی دارند توصیه می کنیم  قبل از هر اقدامی رزومه انگلیسی موسسه حقوقی اریکه عدل را به شرکت خارجی طرف قرارداد ارسال نمایند تا آنها اطمینان یابند که یک نهاد متخصص و مجرب با موجودیت بین المللی عهده دار کار است .

این موضوع سبب میگردد نگرانی های شرکت خارجی کاهش یافته و با علم به این موضوع که امور قرارداد توسط یک مجموعه حقوقی بین المللی مدیریت می گردد ، در برابر اعلام مواضع شرکتهای ایرانی جبهه گیری نکنند . این مساله در نهایت به حفظ منافع ایرانیان منتهی می گردد .

برای دانلود رزومه انگلیسی اریکه عدل روی لینک زیر کلیک کنید :

رزومه انگلیسی موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل 

دپارتمان های تخصصی اریکه عدل

موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل
مشاوره حقوقی تخصصی رایگان 24 ساعتهسوال بپرسید !
عضویت در خبرنامه حقوقی

عضویت در خبرنامه حقوقی

آخرین مطالب حقوقی ، تجاری و بین المللی را به راحتی در ایمیل خود دریافت کنید 

اشتراک شما موفقیت آمیز بوده است .