وکیل ثبت شرکت بین المللی

وکیل ثبت شرکت بین المللی شما در اریکه عدل

وکیل ثبت شرکت بین المللی شما در موسسه حقوقی اریکه عدل ، اولین و البته مهترین گام برای راه اندازی یک کسب و کار موفق یعنی ثبت شرکت بین المللی را به شکل تخصصی به عهده می گیرد . فعالیت در قالب شرکت بین المللی این امکان را برای شما فراهم می آورد که امور اجرایی ، تامین مالی و مدیریت اقتصادی کسب و کارتان را منسجم تر انجام دهید اریکه عدل به شما کمک میکند که در سطح بین المللی بهترین قالب مناسب شرکتی برای کسب و کارتان را بیابید ، آن را ثبت کرده و به آن موجودیت رسمی و قانونی ببخشید .

وکیل ثبت شرکت بین المللی شما اقدام به ثبت شرکت بین المللی در کشورهای خارجی با نرخ مالیاتی صفر درصد می نماید . شرکت های ال پی با تحقق شرایطی مشمول قوانین مالیاتی کشور مقصد نبوده و نرخ مالیاتی آنها صفر درصد می باشد . همچنین شرکتهایی که توسط وکیل ثبت شرکت بین المللی شما به ثبت می رسند در محیط بین المللی دارای اعتبار و پرستیژ کاری بالایی می باشند . کشورهایی بدین منظور انتخاب می شوند که با هیچ دولتی در تخاصم نبوده و هیچ محدودیتی در تجارت بین المللی ندارند علاوه بر اینها این دولت ها کشور ایران را به رسمیت شناخته و برای اتباع ایرانی احترام زیادی قائلند .
شرکت های بین المللی توسط وکیل ثبت شرکت بین المللی در موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل بدون واسطه ثبت می رسند ، این موضوع علاوه بر اینکه سبب حذف هزینه های واسطه گری شده است ،به دلیل حضور مستقیم در محل ثبت شرکت این امکان را را داریم که همراه با بسته ثبت شرکت یک سال پشتیبانی و نمایندگی حقوقی رایگان را نیز تقدیم نماییم.

همگام با کیفیت شرکت های حقوقی درجه یک اروپایی

موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل به عنوان نماینده انحصاری لینکد یوروپ انگلستان  ( ارائه دهنده خدمات تخصصی شرکت ها و بانک ها در اروپا ) و همچنین به عنوان همکار رسمی شرکت حقوقی دمیکو و همکاران  متعهد است کلیه خدمات حقوقی و قضایی  خود را هم سطح با کیفیت جهانی ارائه نماید . شما زمانی که وکیل ثبت شرکت بین المللی خود را از موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل انتخاب می کنید در واقع بیش از ۵۰۰ وکیل در ۱۶ کشور دنیا را به خدمت گرفته اید . این دستاورد ارزشمند حاصل تلاش و پشتکار سالهای متمادی دست اندرکاران و وکلای موسسه حقوقی اریکه عدل است که اینک به شکل تخصصی به مردم شریف ایران عرضه شده است .

پشتیبانی تخصصی و رایگان شرکت های بین المللی ثبت شده

موسسه حقوقی اریکه عدل و وکلای دادگستری شاغل در آن به پشتوانه همکاران توانمند خود در اروپا ، در همه شرکت هایی که توسط وکیل ثبت شرکت بین المللی اریکه عدل به ثبت می رسند ، یک سال پشتیبانی کامل حقوقی، حسابرسی و حسابداری رایگان ارائه می دهد . علاوه بر اینها آدرس قانونی شما ، دفتر محلی و کلیه امور مالیاتی و اداری شما در کشور مربوطه توسط وکلای گران قیمت و معروف اروپایی تامین خواهد گردید . حال که این فرصت طلایی رخ داده است ، زمان را از دست ندهید و کسب و کار بین المللی خود را از همین امروز آغاز کنید . وکلای دادگستری ما شانه به شانه شما در کنار شما خواهند ایستاد .

مشاوره حقوقی تخصصی رایگان 24 ساعتهسوال بپرسید !