وکیل شرکت │ مشاور حقوقی شرکت

وکیل شرکت ها ، وکیل شرکت ، وکیل ثبت شرکت ، مشاوره حقوقی شرکتها ، مشاور حقوقی شرکت
وکیل شرکت ها ، وکیل شرکت ، وکیل ثبت شرکت ، مشاوره حقوقی شرکتها ، مشاور حقوقی شرکت

وکیل شرکت و مشاوره حقوقی و تجاری

در زمان حاضر ، بسیاری از فعالیت های اقتصادی و مالی در چهارچوب شرکتها انجام میشود، ثبت و فعالیت در قالب یک شرکت تجاری علاوه بر اینکه سبب جذب اعتماد مشتریان و مخاطبی کاری و تجاری است ، باعث می شود تا شرکای شرکت هم به نسبت سهمشان در شرکت مسئول دیون و بدهی های شرکت باشند . این موضوع ریسک فعالیت های اقتصادی را تا حد قابل توجهی کاهش می دهد و در نهایت سبب تشویق دست یازیدن به فعالیتهای مفید و دارای منافع خواهد شد .

باید در نظر داشته باشید که امور حقوقی شرکت ها و اداره حقوقی آنها به نحوی که دارای یک راندمان سالم و قانونی باشند به مراتب پیچیده تر از مدیریت امور اشخاص است . این موضوع استفاده از خدمات یک وکیل شرکت های توانمند و مشاور حقوقی شرکت که در این حوزه تخصص داشته باشد را احتناب ناپذیر می نماید .

وکیل شرکت شخصی است که تحصیلات عالی حقوق شرکت ها را گذرانده باشد و تجربه کافی در زمینه مدیریت و به انجام رساندین امور حقوقی شرکت ها را داشته باشد . مشاور حقوقی شرکت می تواند راندمان سالم و قانونی شرکت تجاری شما را تضمین نماید . همچنین یک ومیل شرکت مجرب همیشه اعتقاد دارد که پیشگیری بهتر از درمان است و همواره به دنبال حفظ منافع شرکت و حل کردن ریشه ای مشکلات قضایی و حقوقی شرکت با کمترین هزینه است .

موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل ، همسطح با همکاران برجسته خود در اروپا مفتخر است با ارائه بهترین کیفیت خدمات حقوق شرکت ها ،  مشاوره حقوقی و تجاری شرکت های ایرانی را به صورت دوره ای یا موردی بدست بگیرد .مشاوره دوره ای نوعی قرارداد پیمان حقوقی است که برای بازه زمانی یک یا چند سال منعقد می گردد . مشاوره موردی به خدماتی اطلاق می گردند که تنها به منظور پشتیبانی یک قرارداد  یا یک عملیات تجاری خاص ارائه می شوند . در این نوع خدمات مشاوره ای اریکه عدل نسبت به مشاوره و پشتیبانی مستمر شرکت مربوطه تعهدی ندارد .

 • مدیریت امور ثبتی شرکت توسط وکیل شرکت ها و مشاور حقوقی شرکت
 • مشاوره و ارزیابی سازمان حقوقی و مالی مرتبط با صنعت و تجارت مربوطه
 • بررسی موقعیت مالیاتی ، نحوه اجرای قوانین مالیاتی و امتیازات مربوطه
 • مدیریت ساختار سهام  شرکت و ملزمات مربوط به آن توسط وکیل شرکت
 • برنامه ریزی حقوقی در زمینه توسعه و گسترش کسب و کار
 • استراتژی های حقوقی و کاملا قانونی فروش کالا و خدمات
 • مدیریت حقوقی امور شعب و فعالیت های بین المللی
 • مدیریت ساختار هولدینگ و شراکت در شرکت
 • مدیریت و مشاوره در زمینه ساختار های آف شور و آن شور
 • ثبت شعبه و شرکت در کانادا و کشور های اروپایی
 • پشتیبانی حقوقی و حسابرسی شرکت های های ثبت شده در خارج از کشور توسط وکلای بین المللی
 • وکالت در افتتاح حساب بانکی بین المللی به نام شرکت های ایرانی
 • تسهیل اقامت مدیران شرکت ها در اروپا و کانادا

وکیل شرکت ها و ثبت شرکت بین المللی

اولین و البته مهترین گام برای راه اندازی یک کسب و کار موفق ، ثبت شرکت تجاری در قالب مناسب آن است . فعالیت در قالب شرکت این امکان را برای شما فراهم می آورد که امور اجرایی ، تامین مالی و مدیریت اقتصادی کسب و کارتان را منسجم تر انجام دهید اریکه عدل به شما کمک میکند که در سطح بین المللی بهترین قالب مناسب شرکتی برای کسب و کارتان را بیابید ، آن را ثبت کرده و به آن موجودیت رسمی و قانونی ببخشید .

در موسسه حقوقی اریکه عدل به عنوان یک طراح و برنامه ریز تجاری  ، دغدغه اصلی وکلای دادگستری ما تنها ثبت حقوقی شرکت نبوده و در کنار آن به کارآفرینان و متقاضیان راه اندازی تجارت ، بهترین استراتژی کسب و کار را جهت موفقیت هرچه بیشتر تجارتشان معرفی می کنیم و در این مسیر شانه به شانه آنها پیش می ریم .

تیم وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی متخصص امور شرکت ها به همراه کارشناسان مالی خبره در کنار شما ،  علاوه بر اینکه طرح های تجاری تان را بررسی و تحلیل می کنند ، هدف فعالیت تجاری را به بحث کشانده و مسئولیت ها و منافع بالقوه کسب و کار را ارزیابی می نمایند . بعد از این مراحل ما مشاوه حقوقی و مالی را به شما پیشنهاد خواهیم داد که دقیقا برای اندام کسب و کار شما بریده و دوخته شده است .

پس دیگر بیش ازین نگران راه اندازی کسب و کار در خارج از کشور و موانع آن نباشید ، وکیل پایه یک شما کلیه نیازهای شما را به عنوان یک فعال و سرمایه گذار خارجی به خوبی می شناسد و بهترین راه حل ها را برای مرتفع نمودن آنها پیشنهاد خواهد داد .

فعالیت های وکلای دادگستری اریکه عدل دوسویه است یعنی همانطور که به هموطنان عزیز جهت ثبت شرکت و شعبه در خارج از کشور  یاری می رساند ، به اشخاص حقیقی و حقوقی خارجی که قصد تجارت در ایران را دارند نیز جهت ثبت شرکت و شعبه ، خدمات ارائه می دهد .

موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل ، به منظور تسریع امور تجاری هموطنان عزیز امکان خرید شرکتهای از قبل ثبت شده اروپایی را نیز فراهم آورده است در این روش  در یک پکیج شرکتهای از قبل ثبت شده و آماده بهره برداری به همراه آدرس وبسایت اینترنتی ، نشانی پستی ، مدیر عامل (وکیل) ، حساب بانکی و کد مالیاتی را به شما عرضه می نماییم .سابقه فعالیت شرکت به کلی پاکیزه بوده و هیچ استفاده ای از آن نشده است . ۱۰۰ درصد سهام آن موجود و قابل انتقال است .یکی از این پکیج ها ، پکیج شرکتهای آماده واگذاری اسپانیایی است . شما می توانید در کمتر از ۲۴ ساعت صاحب کسب و کار قانونی خود در اروپا شوید .

نکته دیگر اینکه خدمات موسسه حقوقی اریکه عدل در بخش ثبت شرکتهای بین المللی با سایر فعالان این حوزه تفاوت های اساسی دارد . یکی از این تمایز ها ارائه ست کامل فیزیکی مدارک شرکت تازه تاسیس است . کلیه اسناد و مدارک شرکت توسط معاهده آپوستیل قانونی سازی می شوند و گواهینامه آپوستیل به پیوست مدارک تقدیم می گردد .

این موضوع سبب می گردد که شرکت بین المللی شما در بیش از ۱۱۲ عضو معاهده آپوستیل به رسمیت شناخته شود و با هیچ مشکلی مواجه نگردد .

نمونه ای از خدمات ثبت شرکتها

مشاوره حقوقی رایگان ، مشاوره حقوقی ، وکیل خانواده
موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل ، موسسه حقوقی ،
مشاوره حقوقی تخصصی رایگان 24 ساعتهسوال بپرسید !