وکیل خانواده – مشاور حقوقی خانواده

دپارتمان خدمات خانواده اریکه عدل

متشکل از بهترین وکلای دادگستری تهران و ایران

موسسه حقوقی اریکه عدل با همکاری شرکت حقوقی و مالی دِمیکوی اسپانیا اقدام به ارائه خدمات حقوقی خانواده با کیفیت جهانی مینماید .هر خانواده ایرانی نیاز به یک وکیل و مشاور حقوقی توانمند دارد .یک فرد متخصص که علاوه بر دانش حقوقی ،احاطه کامل بر امور روانشناختی و روانشناسی اجتماعی خانواده داشته باشد.

  وکالت و مشاوره حقوقی در امر خانواده به دلیل حساسیت آن نیاز به خدمات فراتر از حقوق و وکالت دارد. وکیل خانواده و مشاور حقوقی خانواده نباید تنها به منافع خود اندیشیده و برای کسب منفعت سبب از هم پاشیدن خانواده ای گردد که هنوز شانس نجات آن وجود دارد. وکیل خانواده باید قبل از هر چیز به مصلحت خانواده و زوج بیاندیشد و نهایت تلاش خود را جهت ایجاد صلح و سازش به کار ببرد.

  به عقیده ما مراجعه به دادگاه و درخواست حکم عدم سازش آخرین راه از سلسله راههای حل و فصل اختلافات خانوادگی است. این اصل، یک اصل جهانی است که در همه کشور های پیشرفته دنیا سر فصل ارائه خدمات حقوقی به خانواده ها ست. موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل با رویکرد و تخصص بین المللی خود تلاش دارد تا مهمترین کیفیت خدمات را در عرصه خانواده ارائه دهد. علاوه بر بحث زوجین ، خانواده های ایرانی در طول حیات خود حداقل یک بار با موضوع ارث و وصیّت نیز روبرو میگردند که مدیریت و نظارت بر آن بایستی توسط وکلای مجرب این حوزه انجام گردد.

وکیل ارث و وصیت

کمتر خانواده ای در ایران دیده می شود که به صورت مستقیم یا غیر مستقیم با موضوع ارث و میراث و مسائل مربوط به آن درگیر نشده باشد . به قول قدیمی ها مال ارث از شیر مادر هم حلال تر است ما هم بر همین عقیده ایم . مالی که به ارث می رسد می تواند پشتوانه مالی و اقتصادی بازماندگان مرحوم باشد . لیکن هیچ کس دلش نمی خواهد مالی را بدست بیاورد که مالکیت در آن متزلزل باشد .  برای اینکه تملک سم الارث در مسیر قانونی و با ثبات خود انجام شود شما حتما نیاز به یک وکیل ارث دارید ، وکیل ارث بر کلیه قوانین و مقررات ارث و وصیت مسلط است ، سهم قانونی اداره دارایی را می داند ، مرجع صدور گواهی حصر وراثت را می شناسد و سرع عمل وی سبب رضایت خاطر شما می شود .

در اختیار داشتن یک وکیل ارث مخصوصا زمانی که اموال و املاک زیادی از مرحوم به جا مانده است ضروری است چرا که حجم کار و حساسیت مالی آن طلب حضور یک متخصص را می نماید . در مواردی هم که مرحوم وصیت می نماید مشاور حقوقی ارث و وصیت شما می تواند در اجرای آن شما را یاری کند ، آیا شما می دانستید که هر شخص فقط می تواند یک سوم اموال خود را وصیت کند ؟  اطلاعات ارزشمند وکیل ارث در اجرای وصیت متوفی می تواند کمک شایانی به ماجرا بنماید .

خدمات حقوقی ارث و وصیت در دپارتمان تخصصی خانواده گنجانده شده است تا با بهره گیری از وکلای دادگستری صاحب تخصص در این حوزه بهترین نتیجه ممکن حاصل شود .

وکیل طلاق توافقی

  همانطور که اشاره شد مراجعه به دادگاه و درخواست حکم عدم سازش آخرین راه حل یک خانواده است. اریکه عدل با بررسی تمامی مسیرها به آخرین راه دست خواهد یازید اگر در هر شرایطی ،ایجاد صلح و سازش امکان پذیر نباشد آخرین راه جدایی است .

  در صورتی که زوجین با یکدیگر توافق بر طلاق کرده باشند، دپارتمان خدمات خانواده موسسه حقوقی اریکه عدل بهترین وکیل خانواده خود را در اختیار ایشان قرار داده تا پروسه دادگاه با سریعترین زمان ممکن و کمترین هزینه انجام گیرد.

وکیل طلاق از سوی یکی از زوجین

موسسه حقوقی اریکه عدل در صورتی که یکی از زوجین درخواست طلاق و جدایی داشته باشد نیز میتواند خدمات حقوقی با کیفیت جهانی و بین المللی ارائه دهد. مراجعین اریکه عدل میتوانند ضمن استفاده از خدمات بهترین وکیل طلاق ، این اطمینان را داشته باشند که بهترین وکیل خانواده را به استخدام خود درخواهند آورد.

وکیل مهریه ، وکیل نفقه و اجرت المثل ایام زوجیت

یکی از مسائل مهمی که پس از ازدواج مطرح می گردد ، بحث مهریه است . این روزها دیگر همه می دانند که مهریه حق مسلم زن بوده و جزء دیون ممتاز محسوب می گردد . این بدین معنی ست که در صورت فوت یا ورشکستگی شوهر ، اگر او بدهکارانی داشته باشد ، مهریه همسر وی یک طلب ممتاز به شمار آمده و بایستی قبل از طلبکاران  دیگر تسویه گردد . یک وکیل مهریه با تجربه این موضوع را به خوبی می داند .

علاوه بر موضوع مهریه یکی دیگر از حقوق زن در نهاد خانواده بحث نفقه است . از زمانی که عقد نکاح جاری می گردد و طرفین به اصطلاح زن و شور می شوند ، شوهر وظیفه دارد به صورت منظم مبالغی را تحت عنوان نفقه به همسر خود پرداخت نماید .نفقه از دیدگاه قانون به حدی مهم است که حتی در قانون مجازات کشور ، عدم پرداخت آن جرم محسوب می شود . برای مطالبه حق و حقوق قانونی خود باید از وکیل نفقه استفاده کنید.

اجرت المثل ایام زوجیت نیز از دیگر حقوق زنان به عنوان زوجه است که شوهر تکلیف در پرداخت آن دارد .موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل در دپارتمان خانواده خود تلاش دارد تا با ارائه بهترین کیفیت خدمات ، به بانوان محترم ایرانی کمک کند تا کلیه حق و حقوق قانونی خود را وصول نمایند . به عقیده ما پرداخت مهریه و نفقه و اجرت المثل از وظایف اولیه شوهر بوده و باید در حق زن تادیه گردد .

وکیل حضانت فرزندان

   اگر به دنبال اخذ حضانت فرزندتان هستید، اگر معتقد هستید که شما شایستگی بیشتری از همسر سابقتان در نگهداری و مراقبت از فرزند یا فرزندانتان دارید فرصت مشاوره با وکلای خانواده موسسه حقوقی اریکه عدل را از دست ندهید، وکیل حضانت ما صلاحیت ها و شایستگی دارنده حضانت را با معیارهای علمی و قانونی ارزیابی خواهد نمود و در اخذ حضانت به بهترین شکل ممکن شما را یاری خواهیم کرد. علاوه بر این شما همواره میتوانید از خدمات رایگان دپارتمان روانشناسی استفاده نمایید.

مشاوره حقوقی تخصصی رایگان 24 ساعتهسوال بپرسید !