وکیل بانکی – مشاور حقوقی بانکی

وکالت در افتتاح حساب بانکی بین المللی ، وکیل بانکی ، مشاور حقوقی بانک

امروزه بانک ها نقش بسیار برجسته ای در نظام اقتصادی دارند، علاوه بر اینکه کانال پرداخت ثمن معاملات و عوض قراردادها را میسر می سازند، با ارائه تسهیلات و وام انجام پروژه های اقتصادی را آسان می نمایند.

یکی از دپارتمان های تخصصی موسسه حقوقی اریکه عدل دپارتمان خدمات بانکی می باشد. دپارتمان خدمات بانکی با بهره گرفتن از بهترین وکلای بانکی کشور، تلاش دارد بهترین کیفیت خدمات حقوقی مرتبط با بانک ها را ارائه دهد.

ذیلا به خدمات تخصصی دپارتمان خدمات تخصصی دپارتمان خدمات بانکی اشاره می کنیم :

وکیل بانکی در افتتاح حساب بانکی بین المللی

تجارت بین الملل همواره یکی از راه های مطمئن افزایش ثروت در رفاه عمومی بوده است. اگر همه تاجران کشور بتوانند با کشورهای خارجی روابط تجاری برقرار کنند و محصولات خود را به جهان عرضه کنند این موضوع موجبات اشتغال زایی، افزایش کیفیت، افزایش رقابت و گسترش صنایع و تولیدات داخلی و در نهایت رفاه عمومی را فراهم می آورد.

یکی از دغدغه های اصلی بازرگانان و تجار در این زمینه عدم دسترسی به یک کانال بانکی بین المللی معتبر و البته خوش سابقه برای دریافت و پرداخت بین المللی پول است.

موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل به عنوان موسسه حقوقی پیشرو در ارائه خدمات تجارت بین المللی، با مذاکره با بانکهای اروپایی امتیاز افتتاح حساب بانکی بین المللی به نام اشخاص حقیقی و حقوقی ایرانی را اخذ نموده است.

وکیل بانکی شما در دپارتمان خدمات بانکی موسسه، به نمایندگی از شما اقدام به افتتاح حسلب بانکی در معتبرترین بانکهای اروپایی از جمله Credit Foncier  و Ceska Sporitelna  و CIM Bank می نماید .

این اولین بار است که یک وکیل بانکی ایرانی موجبات دسترسی هموطنان گرامی را به کد سوئیفت ، کد آی بن، اینترنت بانک و مسترکارت و ویزا کارت فیزیکی فراهم می آورد دسترسی ایرانیان عزیر به این خدمات بانکی فوق العاده سبب خواهد شد تجارت بین المللی ایران گسترش یابد.

نقش وکیل بانکی و مشاور حقوقی بانکی در ادارات حقوقی بانکها

موسسه حقوقی اریکه عدل به عنوان نماینده انحصاری شرکت حقوقی لینکد یوروپ انگلستان در ایران (یکی از تخصصی ترین شرکت های حقوقی فعال در زمینه خدمات بانکی و شرکتی) افتخار دارد، همکار و مشاور بسیاری از ادارات حقوقی بانکهای خصوصی و دولتی داخلی باشد.

تجارت بین المللی و به روز وکلای بانکی اریکه عدل امکان دسترسی بانک های ایرانی را به دانش حقوقی روز دنیا در عرصه بانکداری فراهم آورده است.

موسسه حقوقی اریکه عدل به عنوان همکار رسمی شرکت حقوقی دمیکو و همکاران (De Micco) اسپانیا در ایران به منابع عظیم و پیشرفته حقوقی جهان دسترسی دارد و بواسطه فعالیت بانکی بین المللی کار آزموده گردیده است. بانک ها در واقع با همکاری با اریکه عدل، فرصت استفاده از تجربه و تخصص بیش از ۵۰۰ وکیل متخصص و بین المللی را در بیش از ۱۶ کشور دنیا بدست می آورند.

مشاوره حقوقی رایگان ، مشاوره حقوقی ، وکیل خانواده
مشاوره حقوقی تخصصی رایگان 24 ساعتهسوال بپرسید !
عضویت در خبرنامه حقوقی

عضویت در خبرنامه حقوقی

آخرین مطالب حقوقی ، تجاری و بین المللی را به راحتی در ایمیل خود دریافت کنید 

اشتراک شما موفقیت آمیز بوده است .