0 امتیاز
0 پاسخ
1 بازدید

با عرض سلام
بنده در 17 شهریور به نزاع دسته جمعی محکوم شدم که الان پرونده در حال رسیدگی
میگن فحش دادم و همسایه مون بغل کردم که پدرم بزنه
خب من اصلا این کارها رو نکردم. و جالب ماجرا این جاست که یکی از شاهدین شون پیرمدی هست که چشماش سو نداره عصا داره دستاش گرفته بودن زمین نخوره اوردن دادسرا شهادت بده بنده خدا دستاش میلرزید حتی بازپرس نپرسیده پیرمرد ساعت هفت صبح بیداری دیدی انگار از سالمندان اوردنش بنده خدا بعدم 17 مورد گواهی پزشکی قانونی اوردن (شکستگی ندارن)خواستم فقط بپرسم اگر دو جرم بالا فحاشی و این که کسی نگه داری کسی دیگه بزنه زندان هم داره ؟
ممنون از پاسخگوییتون بسیار لطف میکنید. از موسسه تون متشکرم که به سوالات کاربران پاسخ میدن و برای کاربران سایت ارزش مضاعف قائل هستن

 • حسین شهبازی پرسیده شده 8 ساعت پیش
0 امتیاز
2 بازدید

با سلام.در تاریخ نوزدهم دیماه من در برنامه شیپور یه آگهی با عنوان «جویای کار مهندس شهرسازی»گذاشتم بیستم دیماه شخصی با من تماس گرفت و با بیان محترمانه و جذاب، موقعیتی شغلی را باشرایطی مناسب در جزیره کیش به من پیشنهاد کردند . من هم با توجه ب نیاز مبرم به کار بسیار تحت تاثیر قرار گرفتم و پذیرفتم. حدود نیم ساعت با من صحبت کردند و من تحت تاثیر قرار گرفتم. ایشون گفتند ک برای عازم شدن ب جزیره کیش لازم هست ک مبلغ بلیت رو براشون بفرستم تا بهمراه هم با یک پرواز عازم بشیم.هرچه من اصرار کردم ک اطلاعات پرواز رو بدن تا خودم بلیت رو تهیه کنم نشد و ترس از اینکه این موقعیت خوب رو از دست بدم مبلغ ۱۶۵ هزار تومان رو ب شماره کارتی ک برای من فرستاده بودن واریز کردم.روز بعد ک زمان پرواز بود گوشیشون قطع بود تا بعد از چند هفته جواب دادن و وانمود کردند ک منو نمیشناسند.با این اوصاف آیا من می تونم به استناد پیامکهایی که برای من فرستادند و تماسهایی ک با من برقرار کردند و فیش خودپرداز ک واریز کردم ، پیگیری کنم و به نتیجه برسم؟

 • علیرضا پرسیده شده 14 ساعت پیش
 • آخرین فعالیت 13 ساعت پیش
0 امتیاز
2 بازدید

شما انجام مراحل ثبت اختراع و پیدا کردن سرمایه گذار برای انجام دادن اختراع رو در خارج از ایران انجام میدید؟برای کشور کانادا مد نظرم هستش.

 • maryam faraaz پرسیده شده 14 ساعت پیش
 • آخرین فعالیت 14 ساعت پیش
0 امتیاز
2 بازدید

بنابر قوالنامه خانه خود را به خریدار فروختم و قرار شد بعد از اخرین چک وکالت یا سند برایشان بزنم/مبلغ اخرین چک8میلیون بود که سه ماه پیش پاس نشد/20رزو پیش مبلغ 5میلیون از خریدار گرفتم و قرار شد چک و سند بعد از پرداخت 3میلیون باقی مانده حساب ثبت شود.حالا باتوجه به بد عهدی های فراوان خریدار و ذکر مبلغ 20درصد خسارت معامله برای عدم پاس چک در قولنامه میخام شکایت کنم /باید برم حل اختلاف یا دادگستری؟

 • سعید پرسیده شده 16 ساعت پیش
 • آخرین فعالیت 14 ساعت پیش
0 امتیاز
5 بازدید

سلام من چهار ماه عقد کردم و الان بنا ب دلایلی همسرم درخواست طلاق داده البته با دخالتای مادرش میخواستم بدونم اخرش چی میشه

 • سید حسن پرسیده شده 1 روز پیش
 • آخرین فعالیت 14 ساعت پیش
0 امتیاز
3 بازدید

سلام و خسته نباشید.
ضامن یکی از بستگان در ضمیمه ایران خودرو شده ام. چک برگشت خورده، برای رفع ابهام از چک برگشتی باید چه اقداماتی انجام داد؟
باتشکر

 • saeed پرسیده شده 1 روز پیش
 • آخرین فعالیت 15 ساعت پیش
0 امتیاز
2 بازدید

با سلام.فروشنده در تاريخ معين در دفترخانه جهت تنظيم سند حاضر نشده است.خريدار گواهي عدم حضور از دفتر اخذ کرده.در متن قراداد کليه خيارات از دو طرف سلب شده و در صورت عدم حضور فروشنده قرارداد فسخ و 50 تومان که عنوان خسارت به خريدار بدهد.با توجه به افزايش قيمت مسکن و فسخ قراردادخريدار متضزر ميگردد.با گذشت چند روز از تاريخ سررسيد هنوز فروشنده اقدامي جهت فسخ نکرده و خريدار هم به نفعش نيست که اقدام که فسخ نمايد.حالا بفرماييد ايا فروشنده در هر زمان حق فسخ داره؟آيا افزايش قيمت مسکن در صورت فسخ به خريدار تعلق ميگيرد؟ممنون

 • حميد پرسیده شده 2 روز پیش
 • آخرین فعالیت 15 ساعت پیش
1 امتیاز
3 بازدید

با سلام
زن و شوهری دو تا بچه دارن حالا نا خواسته باردار شده اند . و از آنجا که توانایی نگهداری بچه سوم را ندارند حتی میخواستند آن را سقط کنن . اما بدلیل تعهدات مذهبی این کار رو نکردند . به بهزیستی مراجعه میکنند اونها هم میگن ما بچه بدون سرپرست رو قبول میکنیم نه بچه شما رو .
حالا بنده و همسرم قبول کردیم که بچه رو بلافاصله بعد از به دنیا اومدن سرپرستی اش رو قبول کنیم . و اونها هم از این موضوع خوشحال هستن .
اما سوال من اینجاست که من چکار باید بکنم که فردا روزی که بچه بزرگ شد … پدر مادر واقعی بچه فیلشان یاد هندوستان نکند و نیان سراغ بچه و بخان اونو پس بگیرن که در اون صورت میدونید با توجه به رابطه عاطفی که بین پدر و مادر و بچه بوجود آمده چققدر این موضوع مشکل هست هم برای بچه و هم ما … ممنون میشم راهنمایی کنید که من چه اقدامات حقوقی ای باید بکنم که بعدا اونها نتوانند از لحاظ قانونی اقدامی برای پس گرفتن بچه بکنند

 • سلمان پرسیده شده 2 روز پیش
 • آخرین فعالیت 15 ساعت پیش
نمایش 1 - 10 از 1k نتیجه