وکیل پشتیبان

وکیل پشتیبان ٬‌وبلاگ حقوقی موسسه حقوقی اریکه عدل

همه شما عزیزان در زندگی روزمره ، محیط کار ، معاملات و … بدون اینکه بدانید با مسائل حقوقی و قانونی در ارتباط هستید . گاهی این مسائل به قدری زندگی شما را تحت تاثیر قرار میدهند که حتی در مخیله نیز نمی گنجد.

به قول اطباء بهترین درمان پیشگیری است ! این جمله در عالم حقوق هم مصداق پیدا می کند . شما می توانید به راحتی حساب بانکی خود را در مقابل  هزینه های سرسام آور  اقدامات قضایی ، استخدام وکیل و… بیمه کنید و  از آن مهم تر  وقت و زمان با ارزشتان را صرف حضور در دادگاهها و بلاتکلیفی نکنید. این همان پیشگیری است که پیشتر بحثش مطرح گردید.

وکیل پشتیبان نهادی ابتکاری از سوی دفتر وکالت مسعودی است که دقیقا توانایی پیشگیری از بسیاری از مشکلات و معضلات قانونی را به شما می دهد . شما می توانید به صورت انفرادی ، جمعی و خانوادگی با پرداخت مبلغی ناچیز به ازای هر نفر ، با دفتر وکالت مسعودی قرارداد ” وکیل پشتیبان” را امضا نمایید و در طول مدت قرارداد از مشاوره و پشتیبانی یک وکیل توانمند و مجرب بهره مند شوید.

تصور کنید می خواهید قرارداد کار امضا کنید

یا ملکی را اجاره کنید یا اجاره بدهید

وامی اخذ کنید

خودرو یا ملک غیر منقول خود را بفروشید یا بخرید

به کسی پولی قرض بدهید

مالیات پرداخت کنید

یا به کسی وکالت کاری بدهید و الی آخر

اگر بخواهید برای هر کدام ازین موضوعات مستقلا از وکیلی مشاوره بگیرید ، در بهترین حالت باید حداقل ۱۰۰ هزار تومان تا ۲۰۰ هزار تومان به ازای هر ساعت مشاوره پرداخت نمایید!

اگر شما بتوانید در  تمام این امور بدون فوت وقت با وکیلتان مشورت کنید(کسی که به دلیل همکاری مستمر در جریان کلیه امور حقوقی و قانونی شما و خانواده شما هست)، دیگر مجبور نیستید مبالغ بالای حق المشاوره را پرداخت کنید.با همدلی و هفکری با وکیلتان از تمام دردسرها پیشگیری نموده و دیگر در این حوزه ها با مشکلی برنخواهید خورد. علاوه بر اینها اگر هم به ناچار بخواهید دادخواستی بدهید ، شکایتی بکنید یا در پرونده ای از خود دفاع کنید ، دیگر نیاز نیست در جستجوی یک وکیل خوب و مورد اعتماد شهر را زیر و رو کرده و از این و آن تفحص کنید و در نهایت هم با شک و تردید تن به قرارداد دهید . چه کسی بهتر از وکیلی که مدتی در خدمت شما بوده و شما بارها صداقت ،علم و دانش و توانمندی وی را آزموده اید؟ دفتر وکالت مسعودی با سابقه درخشان خود  این امکان را برای همشهریان گرامی فراهم کرده است و اماده عقد قرارداد ” وکیل پشتیبان ” می باشد.

قرارداد “وکیل پشتیبان ” به صورت سالیانه منعقد شده و هزینه آن نیز در سال ۹۴ به ازای هر نفر یکصدهزار تومان می باشد . شایان ذکر است که اقوام درجه یک شما ،برادران، خواهران و فرزندان زیر ۱۸ سال شما به صورت رایگان تحت پوشش قرارداد قرار خواهند گرفت.

 

مشاوره حقوقی تخصصی رایگان 24 ساعتهسوال بپرسید !
Close
خبرنامه حقوقی اریکه عدل

آخرین مطالب و مقالات را در ایمیل خود دریافت کنید !