شرکت حقوقی السفر دوبی

وکیل ایرانی در دوبی ، وکیل دوبی ، وکیل امارات متحده ، مشاوره حقوقی دوبی ، السفر ، شرکت حقوقی السفر دوبی

س از امضای تفاهم نامه با شرکتهای حقوقی مطرح اروپایی همچون Linked Europe LTD  و  DE Micco & Friends Group ، در راستای گسترش و توسعه خدمات موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل و برخورداری هموطنان گرانقدر از بهترین کیفیت خدمات حقوقی و قضایی در امارت متحده ، روز قبل یک تفاهم نامه مفصل و همه جانبه با السفر دوبی به امضای مدیران شرکت ها رسید .

مجموعه حقوقی و وکالتی السفر دوبی با ۳۳ سال سابقه کار مفید و استثنایی در دوبی در جمع ۴ شرکت حقوقی برتر امارات متحده قرار می گیرد .  السفر در عرصه ارائه خدمات حقوقی و وکالتی در UAE فعالیت می کند  . السفر تاکنون پرونده های قضایی بسیاری را در دادگاه ها و همچنین مرکز داوری دوبی مدریت نموده و با موفقیت به پایان رسانده است . السفر یکی از معدود موسسات و شرکتهایی حقوقی در خاور میانه است که در حوزه مدیریت موفق به اخذ گواهینامه ISO 9001:2008 شده است .

مجموعه السفر با تسلط فوق العاده بر قوانین و مقررات محلی دوبی و امارات متحده عربی خدمات حقوقی درجه یکی را به مشتریان و موکلین محلی و بین المللی خود ارائه می دهد . این در حالی است که سر لوحه تمام امور مجموعه حقوقی السفر هم به مانند اریکه عدل تلاش دارد در کار خود بالاترین استاندارد های حقوقی و تجاری را به کار ببندد .

خدمات حقوقی و وکالتی السفر دوبی

مجموعه حقوقی السفر در موارد زیر سالهاست که به خدمترسانی حقوقی و تجاری اشتغال دارد :

همکاری السفر دوبی با موسسه حقوقی اریکه عدل

اکنون ارائه خدمات حقوقی به ایرانیان در دوبی با بهترین کیفیت و هم سطح با استانداردهای جهانی میسر گشته است . با امضای این تفاهم نامه حرفه ای انتظار می رود از این پس ایرانیان عزیز با اعتماد بیشتری با امارات متحده عربی به تجارت و داد و ستد بپردازند . ایرانیان بسیاری در دوبی و سایر مناطق عرب نشین دارای منافع تجاری و اقتصادی هستند که ضرورت دارد یک موسسه حقوقی بین المللی ایرانی با کمک گرفتن از نیروهای متخصص محلی به مدیریت و ضابطه مند نمودن این منافع و روابط همت گمارد .  موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل و السفر دوبی اکنون دست در دست یکدیگر به شکوفایی هر چه بیشتر روابط ایران و امارات متحده عربی کمک می نمایند .

مشاوره حقوقی تخصصی رایگان 24 ساعتهسوال بپرسید !
عضویت در خبرنامه حقوقی

عضویت در خبرنامه حقوقی

آخرین مطالب حقوقی ، تجاری و بین المللی را به راحتی در ایمیل خود دریافت کنید 

اشتراک شما موفقیت آمیز بوده است .