خانه

۲۳اردیبهشت ۱۳۹۶
طریقه ثبت دادخواست جلب ثالث ، چگونه دادخواست جلب ثالث بدهیم

همانطور که مستحضر هستید مدتی است که ثبت دادخواست به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی واگذار شده است . سوالی که همچنان در میان مردم و وکلا و حتی قضات وجود دارد این است که طریقه ثبت دادخواست جلب ثالث و یا به طور کلی ثبت دعاوی طاری باید در دفاتر خدمات الکترونکی قضایی انجام شود یا اینکه این موضوع را باید در خود شعبه دادگاه پیگیری نمود . مطلبی که مسلم است این است که در حال حاضر و در تاریخ تحریر این مقاله ، دفاتر خدمات اکترونیک قضایی ثبت دادخواست جلب ثالث یا به طور کلی ثبت دعاوی طاری را انجام نمی دهند . اگر می خواهید در خصوص طریقه ثبت دادخواست جلب ثالث و یا به طور کلی ثبت دعاوی طاری آگاهی بیشتری کسب کنید با موسسه حقوقی اریکه عدل همراه باشید .

۲۳اردیبهشت ۱۳۹۶
وسایل شما قبل از مهاجرت به کانادا ، چه وسایلی را می توانم با خود به کانادا ببرم ؟

در پست مدارک ضروری قبل از مهاجرت به کانادا لیست مدارکی که باید به همراه داشته باشید را بر شمردیم . اکنون سوال این است که چه وسایلی را می توانید با خود به کانادا ببرید ؟ به عبارت دیگر در صورتی که ویزای اقامت شما صادر شده باشد و شما قصد مهاجرت به کانادا را داشته باشید ، باید بدانید که به عنوان مهاجر و مقیم کانادا چه وسایلی را می توان با خود به کشور کانادا برد . با دپارتمان مهاجرت اریکه عدل همراه باشید تا در این خصوص اطلاعات بیشتری کسب کنید و چمدان ها و بار و بندیل خود را آگاهانه ببندید .

۲۱اردیبهشت ۱۳۹۶
لیست مدارک ضروری قبل از مهاجرت به کانادا ، مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به کانادا ، مدارک لازم قبل از مهاجرت به کانادا

اگر ویزای شما برای مهاجرت به کانادا صادر شده است و شما در حال آماده شدن برای مهاجرت به کانادا هستید ، حتما باید لیست مدارک ضروری قبل از مهاجرت به کانادا را تهیه نمایید . تهیه مدارک ضروری قبل از مهاجرت به کانادا علاوه بر اینکه سبب میشود در وقت و زمان شما به طرز محسوسی صرفه جویی شود ، منافع بسیاری را برای شما به دنبال خواهد داشت . برای داشتن یک سفر عالی و اقامت بدون نگرانی در کانادا در پست " لیست مدارک ضروری قبل از مهاجرت به کانادا " با دپارتمان مهاجرت اریکه عدل همراه باشید .

۲۱اردیبهشت ۱۳۹۶
ویژگی های یک حساب بانکی خارجی معتبر ، حساب بانکی بین المللی

در این پست به یاری دپارتمان بانکی موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل ویژگی های یک حساب بانکی خارجی معتبر را بر می شماریم . برخورداری از یک حساب بانکی خارجی معتبر که بتوان روی آن حساب باز کرد برای ایرانیان که به تجارت بین الملل مشغول هستند به یک رویای دست نیافتنی بدل شده بود تا اینکه موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل در بستر کاملا قانونی و با استفاده از وکالت دادگستری و نمایندگی قانونی فرصت دست یابی به حساب بانکی خارجی معتبر فراهم آمده است . با اریکه عدل همراه باشید .

۲۰اردیبهشت ۱۳۹۶
نظریه های مشورتی جدید ، نظریات مشورتی قوه قضاییه

ه محض صدور حکم اعسار و قبل از قطعیت آن، برابر ماده ۳ قانون نحوه

اجرای محکومیت­های مالی مصوب ۱۳۹۴، محکوم­علیه باید آزاد شود، زیرا با توجه

به فلسفه وضع ماده یاد شده و پیشینه **قانونی و سابقه موضوع در فقه، حبس

محکوم­علیه مالی، تنها در**صورتی ممکن است که وی ممتنع یا مماطل تلقی شود،

بنابراین، به محض اینکه دادگاهی که دستور بازداشت وی را داده است

۲۰اردیبهشت ۱۳۹۶
آیین‌نامه اجرایی شرایط و چگونگی مصادره محل نگهداری کالای قاچاق ممنوع

آیین‌نامه اجرایی شرایط و چگونگی مصادره محل نگهداری کالای قاچاق ممنوع شماره ۹۰۰۰/۵۴۴۷/۱۰۰ ۱۳۹۶/۲/۱۳ جناب آقای سینجلی جاسبی رئیس محترم هیأت مدیره و مدیرعامل روزنامه رسمی کشور تصویر آیین‌نامه اجرایی شماره ۹۰۰۰/۵۴۱۰/۱۰۰ مورخ ۱۳۹۶/۲/۱۳ ریاست محترم قوه قضائیه درخصوص «شرایط و چگونگی مصادره محل نگهداری کالای قاچاق ممنوع» جهت درج در روزنامه رسمی به پیوست […]

۲۰اردیبهشت ۱۳۹۶
رأی شماره‌های ۱۳۵۰ الی ۱۳۵۲ هیأت عمومی دیوان عدالت اداری

اطلاق اصلاحیه مواد ۱۲ و ۳۲ آیین‌نامه قانون تشکیلات و اختیارات سازمان اوقاف و امور خیریه مصوب ۱۳۹۱/۳/۷ از این جهت که اختیارات متولی خاصی که امین باشد را مشروط به تأیید نماینده ولی فقیه در سازمان نموده است، خلاف موازین شرع شناخته شد.

۲۰اردیبهشت ۱۳۹۶
افتتاح حساب بانکی بین المللی در پرتغال

وکلای دپارتمان بانکی اریکه عدل در ابتدای سال ۲۰۱۶ امتیاز افتتاح حساب بانکی بین المللی به نام ایرانیان را در برخی بانکهای اروپایی به دست آوردند لیکن پس از افزایش محدودیت های بانکی در اروپا و جهان برای ایرانیان به دنبال انتخاب ترامپ به عنوان ریاست جمهوری ایالات متحده ، بسیاری از بانکهای اروپایی عملا از ارائه خدمات به ایرانیان خودداری نمودند . اما اینک با همت وکلای ما امکان افتتاح حساب بانکی در Millennium پرتغال برای اشخاص حقیقی و حقوقی فراهم آمده است . بانک معروف و کلاسیک میلینیوم پرتغال همواره یکی از بهترین گزینه ها برای بهره مندی از خدمات بانکی در بین مردم جهان بوده است .

۱۸اردیبهشت ۱۳۹۶
طلاق توافقی ، وکیل طلاق توافقی ، مراحل طلاق توافقی ، چگونه طلاق توافقی بگیریم

به گزارش مجله شبانه باشگاه خبرنگاران، در وقوع طلاق توافقی، همه چیز به توافق زن و شوهر بستگی دارد و معمولا آنها پس از توافق در مسایل مربوط به زندگی مشترک از جمله مهریه، نفقه، جهیزیه و در صورت داشتن فرزند مشترک، حضانت فرزند، به دادگاه خانواده مراجعه و دادخواست صدور گواهی عدم امکان سازش […]

۱۷اردیبهشت ۱۳۹۶
جوینت ونچر برای شرکتهای داخلی ، قرارداد جوینت ونچر به زبان فارسی

در این پست به یاری دپارتمان قراردادها در موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل موضوع قرارداد جوینت ونچر به زبان فارسی را مورد بحث و بررسی قرار می دهیم . پیش از این در پست قرارداد جوینت ونچر و ویژگی های آن ، به تعریف این ساختار قراردادی پرداختیم و شما را با کلیات امر آشنا ساختیم . از سوی مخاطبین اریکه عدل سوالاتی مطرح شده است . از قبیل اینکه آیا شرکتهای داخلی هم می توانند قرارداد جوینت ونچر منعقد نمایند و یا اینکه انعقاد قرارداد جوینت ونچر به زبان فارسی ممکن است یا خیر . برای پاسخگویی به سوالات فوق با اریکه عدل همراه باشید .

مشاوره حقوقی تخصصی رایگان 24 ساعتهسوال بپرسید !