خانه

۰۲اردیبهشت ۱۳۹۶
ثبت شرکت در منطقه آزاد ،ضوابط ثبت شركت‏ در مناطق آزاد تجاري - صنعتي کشور

در این پست به یاری دپارتمان شرکتها در موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل به طرح ضوابط ثبت شرکت‏ در مناطق آزاد تجاری – صنعتی کشور می پردازیم . مناطق آزاد به دلیل مزایای فوق العاده ای که برای فعالیت تجاری وصنعتی دارند ، مکان بسیار مناسبی برای رشد و توسعه هستند . برای آگاهی از چگونگی ثبت شرکت‏ در مناطق آزاد با ما همراه باشید .

۰۲اردیبهشت ۱۳۹۶
پرتال تخصصی مشاغل حقوقی کشور ، آگهی استخدام حقوقی ، آگهی حقوقی ، آگهی مشاغل حقوقی ، ثبت رزومه حقوقی

در این پست قصد داریم تا شما را با یکی از نوآوری های مدرن موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل آشنا کنیم . واحد انفورماتیک موسسه حقوقی اریکه عدل ، به دنبال احساس نیاز در خصوص یک پایگاه جامع شغلی مخصوص حرفه وکالت و سایر مشاغل حقوقی ، اقدام به تاسیس و راه اندازی پرتال مشاغل حقوقی کشور نموده است . این پرتال که منحصرا به مشاغل حقوقی اختصاص دارد و مشاغل دیگر در آن آگهی نمی شوند ، فعالان و فارغ التحصیلان حقوقی کشور را از جستجو های سخت و پرداکنده بی نیاز می سازد .

۲۷فروردین ۱۳۹۶
همکاری با وکیل فیفا

یکی از موسسان شرکت حقوقی Almeida & Dias پرتغال یا همان AD LAW FIRM جناب آقای گنچالو المیدا هستند که همکاری با ایشان بسیار مایه افتخار و مباهات ماست . جناب آقای گنچالو المیدا چندین سال در سمت وکیل و مشاور حقوقی فدراسیون بین المللی فوتبال ( فیفا ) مشغول به کار بوده اند و سوابق بسیار درخشانی در این بخش دارند .

همانطور که مستحضر هستید پذیرش و فعالیت در این فدراسیون کاری بس مشکل و سخت است و نیاز به توانایی های بالای علمی و عملیاتی دارد . جناب آقای المیدا که هم اکنون همکار رسمی موسسه حقوقی اریکه عدل به شمار می رود مدرک کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی و حقوق بین الملل خود را از دانشگاه CIES دریافت داشته اند و از معدود وکلای ۵ زبانه دنیا می باشند .

۱۶فروردین ۱۳۹۶
همکاری اریکه عدل با شرکت حقوقی اعیان الاقانونیه کویت

امروز مفتخر هستیم که خبر مسرت بخش دیگری را به هموطنان عزیزمان اعلان نماییم . موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل در راستای تحقق یکی از اهداف بنیادین خود که همانا گسترش حوزه خدمات حقوقی و قضایی خود در سطح بین المللی و تسهیل دسترسی هموطنان عزیز به این دسته از خدمات است . در گروهی از مذاکرات فشرده پس از نوروز ۱۳۹۶ با شرکت حقوقی اعیان الاقانونیه کویت که یکی از شرکت های بسیار مطرح حقوقی در این کشور به شمار می آید ، جهت همکاری متقابل به تفاهم و ادبیات مشترک رسید .

۱۵فروردین ۱۳۹۶
تبریک سال 1396 ، موسسه حقوقی اریکه عدل

فرا رسیدن نوروز باستانی و توّرق این دفتر تمدن کهن را تبریک و تهنیت عرض نموده و آرزو داریم سال جدید برای شما ، سالی سرشار از رفاه و برکت ، سلامتی ، آرامش و درک متقابل باشد . موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل به همراه کلیه پرسنل خود در دفتر مرکزی و دفاتر نمایندگی خود در سراسر کشور ، در این آرزو سهیم و شریک است .

۲۶اسفند ۱۳۹۵
ارائه Legal Opinion در قراردادها ، تنظیم Legal Opinion ، وکیل قراردادها

قریب به اتفاق شرکتهای بزرگ اروپایی زمانی که قصد دارند با یک شرکت ایرانی وارد قرارداد مالی شوند ، مخصوصا جایی که بر اثر این قرارداد مقداری تعهدات مالی بر عهده طرف ایرانی مستقر گردد ، از طرف ایرانی درخواست می کنند تا Legal Opinion ارائه دهند . ارائه Legal Opinion در قراردادها ، بحثی تخصصی بوده و بایستی توسط وکیل متخصص تنظیم Legal Opinion که بر حقوق هر دو کشور احاطه کافی دارد تدوین و تنظیم شود . برای آشنایی با مبحث ارائه Legal Opinion در قراردادها با اریکه عدل همراه باشید .

۲۵اسفند ۱۳۹۵
دادگاههای شیراز ، مراجع دادگستری شیراز ، دادگاههای استان فارس ، مراجع دادگستری شیراز

جهت تسهیل دسترسی همونان عزیز به مراجع قضایی کشور پهناورمان ، در دسته بندی نشانی مراجع قضایی ، نشانی دادگاه ها و آدرس مراجع قضایی به همراه شماره تماس آنها منتشر می گردد . در این پست نشانی مراجع قضایی به استان فارس و شهر شیراز خواهیم پرداخت . جهت آگاهی از لیست جدید مراجع دادگستری شیراز ( دادگاههای شیراز ) با اریکه عدل همراه باشید .

۲۴اسفند ۱۳۹۵
ثبت شرکت با سهام 100 درصد خارجی

مدت هاست که مساله ثبت شرکت با سهام ۱۰۰ درصد خارجی در کشور عزیزمان مورد اختلاف و مباحثه است . امروز قصد داریم در این خصوص به بحث و مطالعه بنشینیم . آیا ثبت شرکت با سهام ۱۰۰ درصد خارجی در ایران امکان پذیر است ؟ اگر پاسخ مثبت است چه مستنداتی دارد و اگر پاسخ منفی است علت چیست و کدام قوانین و مقررات موجبات این ممنوعیت را فراهم می آورند . اگر شما هم تمایل دارید بدانید که آیا ثبت شرکت با سهام ۱۰۰ درصد خارجی در ایران امکان پذیر است یا خیر با اریکه عدل همراه باشید .

۲۴اسفند ۱۳۹۵
نمونه قرارداد جوینت ونچر

به دنبال انتشار تعدادی مقاله در خصوص قرارداد جوینت ونچر ، همچون قرارداد جوینت ونچر و ویژگی های آن ، شیوه تصمیم گیری در جوینت ونچرها و مقدمه قرارداد جوینت ونچر و مقالات دیگر مرتبط با این ساختتار قراردادی ، درخواست های بسیار زیادی در خصوص گذاشتن چند نمونه قرارداد یا همان نمونه قرارداد جوینت ونچر به دست ما رسید . اکنون فرصت آن دست داده است تا ۶ نمونه قرارداد جوینت ونچر را برای دانلود و بهره برداری علمی در سایت قرار دهیم . با اریکه عدل همراه باشید .

۲۳اسفند ۱۳۹۵

موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل همواره به دنبال گسترش شبکه تخصصی خود در کشورهای جهان بوده و هست . با توجه به اینکه کشور پرتغال یکی از بزرگترین و مهم ترین تارگت های ایرانیان در اروپا بوده و سالهاست که هموطنان گرامی ما به جهت مهاجرت و اخذ اقامت اروپا و سرمایه گذاری در این اتحادیه با کشور پرتغال در ارتباط هستند ، اریکه عدل نیز با یکی از با تجربه ترین و برجسته ترین شرکتهای حقوقی کشور پرتغال تحت عنوان Almeida , Dias Law Firm وارد قرارداد شده است .

مشاوره حقوقی تخصصی رایگان 24 ساعتهسوال بپرسید !