معرفی موسسه حقوقی اریکه عدل کهن پارس

موسسه حقوقی اریکه عدل، بال پرواز ایرانیان

دانلود رزومه کاری موسسه

شما میتوانید فایل PDF رزومه کاری موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل را دانلود نمایید .

درباره موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل

 

موسسه حقوقی اریکه عدل کهن پارس با شماره ثبت ۳۸۸۲۵ و شناسه ملی ۱۴۰۰۵۹۰۵۰۴۰ با هدف خدمت رسانی به هموطنان گرامی در حوزه مهاجرت و تجارت بین الملل و سایر خدمات تخصصی حقوقی و تجاری ،  به همت  آقای محمد مسعودی ،وکیل دادگستری کانون وکلای مرکز و جمعی از وکلای مستعد و توانمند فارغ التحصیل از مقاطع عالی علم حقوق  ، تاسیس گردید .

موسسه حقوقی اریکه عدل همیشه ارائه دهنده اولین ها بوده است ، اولین ارائه دهنده خدمات سوییفت به ایرانیان ، اولین سرویس دهنده ثبت و پشتیبانی شرکتهای LP در کانادا و اروپا بدون مالیات و Tax Free ,اولین موسسه ایرانی – اروپایی کشور و اولین و تنها نماینده شرکت عظیم حقوقی لینکد یوروپ انگلستان در ایران ، تنها بخش از دستاورد های اریکه عدل است .

موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل ، به عنوان اولین مجموعه حقوقی ایرانی که با بزرگترین موسسات و شرکتهای حقوقی غربی به خصوص DE MICCO & Friends اسپانیا و Linked-Europe انگلستان سند همکاری و نمایندگی متقابل امضا نموده است ، افتخار دارد در امور مهاجرت به اروپا و آمریکا ، املاک بین المللی ، امور بین المللی شرکتها ، خدمات بانکی بین المللی  ، ارث و وصیت در کشورهای خارحی و دهها عنوان بین المللی دیگر ، خدمتگذار مردم شریف ایران باشد .

به عمل کار برآید !

به عنوان اولین موسسه حقوقی تسهیل کننده تجارت بین الملل در کشور به خود می بالیم که برای نخستین بار امکان استفاده از خدمات بانکی بین المللی از قبیل کد سوییفت ، آی بن و کارت فیزیکی ویزا کارت و مستر کارت  را برای تجار و هموطنان ایرانی فراهم آورده ایم .

علاوه بر اینها با ثبت شرکت در کانادا و اروپا برای ایرانیان امکان تجارت بدون حد و مرز و افزایش اعتبار در مبادلات و قرارداد های خارجی را فراهم آورده ایم . در ویدئوی مقابل قسمتی از خدمات بین المللی موسسه حقوقی اریکه عدل را مشاهده می فرمایید . امیدواریم با حمایت شما عزیزان ، روز به روز از محدودیت های بین المللی ایرانیان کاسته و شاهد شکوفایی تجارت ایرانی باشیم.

معرفی مدیریت مجموعه

محمد مسعودی ، مدیر عامل موسسه حقوقی اریکه عدل ، وکیل دادگستری ، مشاور حقوقی ، وکیل کانون وکلای دادگستری مرکز

مدیریت عامل

آقای محمد مسعودی به عنوان استعداد درخشان سازمان سنجش و آموزش کشور و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق تجاری ، اقتصادی و بین المللی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران پروانه وکالت دادگستری را با رتبه ممتاز از کانون وکلای دادگستری مرکز (تهران) دریافت نموده است . ایشان هم اکنون همکار رسمی و ثبت شده  شرکت LINKED-EUROPE OFFSHORE انگلستان و DEMICCO & FRIENDS  اسپانیا می باشد .

بخشی از تحصیلات و تخصص های مدیریت عامل :

  • دانشنامه کارشناسی حقوق قضایی از دانشگاه سراسری تبریز زیر نظر دکتر حسن فرهودی نیا رئیس وقت کانون وکلای آذربایجان شرقی
  • دانشنامه کارشناسی ارشد حقوق تجاری اقتصادی و بین المللی از دانشگاه تهران زیر نظر دکتر محمود باقری استاد دانشگاه لندن
  • گواهینامه دوره تخصصی مطالعات حقوقی و بازرگانی از مرکز آموزش عالی آلیسون ایرلند
  • گواهینامه دوره تخصصی حاکمیت شرکتی و حقوق شرکتها از دانشگاه بریستول انگلستان
  • گواهینامه دوره تخصصی بانکداری بین المللی و تامین مالی از ادکس دانشگاه هاروارد

نمونه از خدمات تخصصی موسسه

بین المللی

خدمات بین المللی املاک

 

خرید و فروش املاک و مستغلات همواره روش بسیار پر منفعت به منظور سرمایه گذاری بوده و هست . اریکه عدل در کلیه نیازهای شما در زمینه سرمایه گذاری املاک در خارج از کشور پاسخگو بوده و در امور خرید ، فورش ، رهن و اجاره و همچنین ذعاوی ملکی در کنار شما خواهد بود .

بین المللی

خدمات مالی و مالیاتی

 

اریکه عدل با همکاری با بیش از ۴۰۰ وکیل ومشاور مالی متخصص در اروپا ، در مسیر سرمایه گذاری ، فعالیت تجاری در قالب شرکت یا شخص و هر گونه فعالیت اقتصادی دیگری ، تلاش دارد تا با تجمیع کلیه خدمات حقوقی و مالی ، در زیر یک سقف پاسخگوی کلیه نیازهای ملی و مالیاتی شما باشد.

.

بین المللی

خدمات بین المللی شرکتهای تجاری

 

موسسه حقوقی اریکه عدل با هدف زنده کردن شان ایرانیان ، اقدام به ثبت شرکت بین المللی در اتحادیه اروپا می نماید . این شرکتها به نام ایرانیان بوده و از امکاناتی همچون حساب بانکی اروپایی و آدرس قانونی و حسابداری رایگان و … برخوردار است .

بین المللی

خدمات بانکی بین المللی

 

به منظور گسترش تجارت و تسهیل امور تاجران عزیز ایرانی در اروپا ،موسسه اریکه عدل با برقراری ارتباط مستقیم با بانکهای اروپایی به عنوان اولین موسسه حقوقی ایرانی با کنار زدن تحریم های بین المللی ، امتیاز افتتاح حساب بانکی اروپایی به نام ایرانیان را از آن خود نموده و به مشتریان خود عرضه می نماید.

همکاران بین المللی ما

مجموعه حقوقی و مالی لینکد-یوروپ انگلستان

اریکه عدل ایران و لینکد یوروپ انگلستان

مجموعه لینکد یوروپ آفشور ، مرجع تخصصی ثبت شرکت بین الملی، خدمات بانکی بین المللی و خدمات سرمایه گذاری در سطح بین المللی است . همکاری با لینکد یوروپ آف شور انگلستان ، سبب گسترش بی سابقه روابط تخصصی اریکه عدل و به دنبال آن حضور قدرتمند در عرصه خدمات حقوقی بین المللی شده است . موسسه حقوقی اریکه عدل در حال حاضر نماینده انحصاری لینک یوروپ انگلستان در ایران می باشد.

مجوز فعالیت

(جهت مشاهده تصویر بزرگ کلیک کنید)

مجوز نمایندگی انحصاری لینکد یوروپ انگلستان

مجموعه بین المللی حقوقی و مالی دمیکو و همکاران اسپانیا

دمیکو و همکاران

مجموعه دمیکو و همکاران یک شرکت عظیم حقوقی و مالی با ۴۰۰ وکیل و مشاور مالی در ۱۴ کشور جهان است . این مجموعه در سال ۲۰۱۶ به عنوان برترین نهاد حقوقی در ارائه خدمات بین المللی املاک در اسپانیا و اروپا انتخاب شده است .اریکه عدل با هدف بهره گیری از تخصص بین المللی دمیکو و گسترش حوزه خدمات حقوقی و مالی خود با این مجموعه سند همکاری امضاء نموده و هم اکنون همکار رسمی این سازمان بزرگ در ایران می باشد.

مجوز فعالیت

(جهت مشاهده تصویر بزرگ کلیک کنید)

مجوز فعالیت موسسه حقوقی اریکه عدل صادر شده توسط شرکت حقوقی و مالی دمیکو و همکاران اسپانیا

نمایندگی های اریکه عدل در داخل کشور

اهداف آرمانی ما

موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل

ارکان بنیادین خدمت رسانی اریکه عدل

اریکه عدل با درک صحیح بازار خدمات حقوقی در سطح جهانی آن ، همواره تلاش دارد تا با بهره گیری از فناوری روز دنیا بهترین خدمات را به جامعه مشتریان و موکلین خود ارائه نماید . اریکه عدل با راه اندازی بخش Client Care  یا به عبارت دیگر  سامانه خدمت رسانی مشتریان در وبسایت خود ، اولین مجموعه حقوقی در ایران است که جزئیات و سیر پیشرفت پرونده ها و پروژه ها را به طور کامل در صفحه شخصی و محرمانه موکلان و مشتریان ،در دسترس ایشان قرار می دهد .

اریکه عدل همچنین با حضور گسترده در فضای مجازی ، از هر ابزاری که دسترسی به آن برای مشتریان آسان تر باشد ، اقدام به تشکیل گروه خصوصی و تبادل اطلاعات پیش گفته می نماید .پشتیبانی آنلاین و سایر خدمات پیشرفته ما فقط و فقط به منظور تحقق یک هدف آرمانی انجام می گردد و آن کسب رضایت مشتریان است .

ما با الگو برداری بدون تعصب از برترین و موفق ترین مجموعه های حقوقی و قضایی جهان ،ضمن رعایت اخلاق حرفه ای و ایرانی ، عنصر کیفیت و تخصص را در جزء جزء روند خدمت رسانی حقوقی خود جاری ساخته ایم و حفظ منافع مشتریان خود را در بالاترین اولویت ها قرار داده ایم . ما اعتقاد داریم که کلید موفقیت ایجاد تفاوت است و ما این تفاوت را با ارائه بهترین کیفیت خدمات در کنار بهره گیری از تخصص بین المللی به عرصه ظهور رسانده ایم.

ارتباط با موسسه

تکمیل کادرهایی که با علامت* مشخص شده اند ، ضروری است

با ما در ارتباط باشید

اگر در خصوص خدمات ما و یا هر موضوع مرتبط دیگری سوال یا ابهامی دارید ،اگر آن را با ما در میان بگذارید بسیار خوشحال می شویم. لطفا تردید نکنید و برای ما بنویسید .

علاوه براین شما می توانید از کانالهای ارتباطی متنوع  ما در صفحه تماس با موسسه به این منظور استفاده نموده و با ما در ارتباط باشید .

موفقیت در گروی ایجاد تفاوت است
نیاز به مشاوره حقوقی دارید؟مشاوره آنلاین