با سلام و تقدیم احترام

از مدت ها قبل ایجاد پایگاهی برای انتشار تجارب و اندوخته های علمی حقیر ذهن مرا به خود مشغول کرده بود . پایگاهی که در آن به انتشار مطالب و مباحث حقوقی بپردازم . بسیار خرسند و خوشحالم که فرصتی پیش آمد تا بالاخره بلاگ حقوقی وبسایت خود را راه اندازی کنم . با یاری پروردگار در این بلاگ موضوعاتی از قبیل نقد و بررسی قوانین ، نقد و بررسی نهاد های حقوقی ، نظریات حقوقی شخصی و بزرگان علم حقوق ، نکات عملی وکالت ، نکات مهم حضور در دادگاهها و … منتشر خواهد شد .

متاسفانه امروزه در علم حقوق در کشورمان بالاخص در محیط مجازی ، ابتکار و نوآوری و تولید علم در فقر شدیدی به سر می برد . بسیاری از دوستان و همکاران تنها به کپی برداری و تقلید بسنده می کنند و از خلاقیت در این علم غافل مانده اند .در حالی که طبق روایت مشهور یک ساعت تفکر از هفتاد سال عبادت برتر است .

تلاش خواهم کرد که در مطالب منتشره ، علاوه بر پرداخت به بعد توصیفی انتقال مطلب ، جنبه تحلیلی نیز مورد غفلت واقع نگردد . شاید نظریه های حقیر حتی به گرد پای تراوش ذهن عالمانه اساتید عالیقدر نرسد اما فراموش نکنید که همینجا سرآغاز تولد دانش است . بیان تفکرات علمی و مباحثه بر سر آن . امید است که این سیاهه مورد استقبال شما عزیزان واقع گردد . فراموش نکنید که انتقادات و رهنمود های شما عزیزان همواره چراغ راه تاریک ذهن حقیر بنده خواهد بود .

با تشکر

محمد مسعودی

2 پاسخ به افتتاح بلاگ حقوقی سایت آقای محمد مسعودی
    • از دوست عزیزم مهندس میرکیا نهایت تشکر و قدردانی را دارم چه بسا اگر حضور عالمانه ایشان نبود ، افتتاح این سایت و این بلاگ مقدور نبود .امیدوارم فرصتی پیش آید تا این حقیر گوشه ای از الطاف این بزرگ مرد را جبران نمایم.


[بالا]

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیاز به مشاوره حقوقی دارید؟مشاوره آنلاین