مواد لازم برای ساختن یک وکیل موفق

تفاوت وکیل توانمند را با وکیل موفق

مهارت اموزی وکالت
خبرنامه قوانین و مقررات
کانال تلگرام ایران اکتز

با عرض سلام خدمت خوانندگان گرامی

پست های زنجیره ای ” در کلانتری ” به جهت طرح رهنمود ها ، نکات و توصیه های لازم برای وکلای عزیزی که در پرونده های جزایی قبول سمت می نمایند و در کلانتری ها حضور می یابند در نظر گرفته شده است . شما عزیزان نیز می توانید در بخش نظرات ، تجارب شخصی خود را مرقوم بفرمایید تا در پست های بعدی در کلانتری از آنها استفاده شده و به نام خودتان منتشر شود . مسلما پیشنهادات و انتقادات شما برای همه ی ما رهگشا و سازنده خواهد بود

در کلانتری ۱

۱- برای اطلاع از کلاسه خود در کلانتری ها به بخش “ارشاد قضایی ” مراجعه بفرمایید.

۲-بحث سرقت معمولا در “واحد تجسس” پیگیری می شود.

۳-حتی المقدور زمانی که برگ بازجویی را تکمیل می کنید به امضا بسنده کرده و مهر وکالت خود را نزنید.

۴-حواستان به سربازان حاضر در کلانتری باشد . بعضی اوقات از رئیس قوه قضاییه ارزشمندتر می شوند !

۵-بعد ازینکه پرونده شما در بدو ورود به کلانتری تشکیل شد به شما خواهند گفت که برای ثبت به واحد رایانه بروید . در اینجا حتما پرونده را گشوده ، بررسی بفرمایید که محتویات پرونده متعلق به شکایت شما باشد . همواره ممکن است کاغذ های شخص دیگری به اشتباه در پرونده شما پیوست گردد و اشتباهاً ثبت گردد . قول می دهم اصلا تمایلی به درگیری در ادامه ماجرا نخواهید داشت !

۶- کلانتری ها زیاد به ابطال تمبر وکالت نامه توجه نمی کنند لذا گاهاً می شود شیطنت کرد.

۷- ملتفت جایگاه خود به عنوان وکیل دادگستری باشید و نگذارید که مامورین کلانتری به خاطر لباس ، اسلحه ، بی سیم و … بر شما سلطه ذهنی پیدا کنند . آنها فقط ضابطین دادگستری هستند.

۸- با استدلالات حقوقی و مطالب علمی خودتان را در کلانتری خسته نکنید . عرف و روال اداری کلانتری را در یابید و مطابق با آن رفتار کنید.

ادامه دارد ….

بازدیدکننده گرامی :

متن فوق حاصل تلاش و تحقیق نویسندگان نشریه حقوقی اریکه عدل می باشد ، صمیمانه خواهشمندیم در صورت استفاده از آن در متون تحقیقی خود ، به مالکیت ادبی اثر ارج نهاده و حتما منبع را نیز ذکر بفرمایید . سپاسگذاریم.

خبرنامه قوانین و مقررات
کانال تلگرام ایران اکتز

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیاز به مشاوره حقوقی دارید؟مشاوره آنلاین