حساب بانکی باید به نام خودتان باشد

افتتاح حساب بانکی خارجی

افتتاح حساب بانکی خارجی به نام ایرانیان

این روزها متاسفانه شاهد هستیم بسیاری از مشتریان که با ما تماس می گیرند متعجب می شوند زمانی که می گوییم ما تنها موسسه حقوقی هستیم که به نام ایرانیان حساب بانکی اروپایی افتتاح می کند.آنها می گویند ما چند تبلیغ دیگر دیده ایم که این کار را انجام می دهند ! پاسخ ما به اندازه کافی روشن است ، پس از لغو تحریم ها ، بانکهای اروپایی به عادت قدیم برای ایرانیان حساب باز نمی کردند اما تاکید جان کری وزیر امور خارجه ایالات متحده مبنی بر عدم مخالفت با معاملات ایران این تردید را برطرف کرد و موسسه ما بلافاصله با بانکهای اروپایی وارد مذاکره شد و امتیاز افتاح حساب بانکی اروپایی به نام ایرانیان را اخذ نمود .

در تمام این مدت قبل و بعد از لغو تحریم ها افرادی مبادرت به افتتاح حساب می نمودند و هنوز هم به کار خود ادامه می دهند! اما چگونه ؟ آنها با واسطه گری حسابی به نام شخص ثالث اروپایی افتتاح می کنند و مدارک و اطلاعات آن را در اختیار شما می گذارند تا استفاده کنید !!

ما به عنوان وکلای باسابقه دادگستری به هیچ عنوان توصیه نمی کنیم حساب بانکی که شما استفاده می کنید حتی به نام نزدیک ترین دوستتان باشد چه برسد شخصی که هرگز ندیده اید و نمی شناسید ! کسی که کلیه اختیارات صاحب حساب بانکی را هنوز دارد !

با یکی از این افراد در قالب مشتری تماس گرفتیم و اصرار کردیم که حساب باید به نام خودمان باشد ، بهانه آوردند که این کار خطرناک است و ممکن است همه پول شما بلوکه شود ! پاسخ همه این ابهامات در بخش پرسش و پاسخ های افتتاح حساب بانکی در اروپا موجود است . فقط خواهشمندیم با آگاهی کامل تصمیم بگیرید !

نیاز به مشاوره حقوقی دارید؟مشاوره آنلاین