همکاری با با موسسه حقوقی اریکه عدل

آیا تمایل دارید در یک موسسه حقوقی بین المللی به کار و فعالیت مشغول شوید ؟

موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل به عنوان همکار رسمی De Micco & Friends  اسپانیا و همچنین نماینده انحصاری Linked-Europe offshore  در ایران ، در واقع اولین موسسه حقوقی ایرانی است که با دپارتمان بندی های تخصصی  برای اولین بار در کشور اقدام به ارائه خدمات حقوقی در سطح استانداردهای جهانی می نماید . ما علاقه داریم در این مسیر بهترین وکلا و مشاورین حقوقی کشور را به همکاری با خود دعوت نماییم .

اریکه عدل معتقد است یک وکیل نمی تواند در تمامی عرصه های خدمات حقوقی صاحب تخصص و تجربه باشد به همین دلیل ایجاد و اداره یک مجموعه حقوقی همه فن حریف در مسیر ارائه بهترین کیفیت خدمات به موکلین و مشتریان نیازمند همکاری و همیاری عده کثیری از حقوقدانان کشور است .  وکلا و مشاورین حقوقی که در دپارتمانهای تخصصی اریکه عدل جذب می شوند فقط و فقط به پرونده های همان حوزه خاص رسیدگی خواهند کرد .

در راستای تحقق اهداف تشکیل متفاوت ترین و البته بهترین موسسه حقوقی ایرانی الاصل ، ما دست تمامی افرادی که تمایل دارند با ما همکاری کنند  را به گرمی می فشاریم و از ورود آنها استقبال می کنیم .

دپارتمان های تخصصی موسسه حقوقی اریکه عدل

در حال حاضر موسسه حقوقی اریکه عدل در هشت دپارتمان تخصصی به شرح زیر اقدام به ارائه خدمات حقوقی تخصصی می نماید :

لازم به ذکر است که بزودی سایر دپارتمانهای تخصصی حقوقی همچون دپارتمانهای خدمات شهرداری ، انجمن مدیران آپارتمان ها ، دپارتمان پیمان کاری ، دپارتمان سرمایه گذاری و .... تاسیس و به خدمت رسانی مشغول خواهد شد. متقاضیان می توانند تمایل به همکاری خود را با توجه به تخصص و تجربه موجود در هر یک از دپارتمانهای موجود اعلام نمایند .

ثبت رزومه و اعلام آمادگی

شما عزیزان میتوانید با تکمیل فرم زیر برای همکاری با موسسه اعلام آمادگی نمایید . قبل از تکمیل فرم  لطفا صفحه جایگاه های شغلی در موسسه را با دقت مطالعه نمایید .  همچنین  این کار علاوه بر اینکه رزومه کاری شما را در معرض دید میلیون ها کارفرما و متقاضی خدمات حقوقی قرار خواهد داد  موجبات آشنایی مدیران موسسه را با توانایی های شما فراهم خواهد نمود  .

توصیه می کنیم  با مراجعه به اولین و تنها  پایگاه تخصصی مشاغل حقوقی کشور که نهادی وابسته به موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل می باشد رزومه خود را به ثبت برسانید .

لطفا علاوه بر تکمیل فرم زیر رزومه کامل خود را در قالب فایل doc یا pdf  به ایمیل jobs@arikeadl.ir ارسال نمایید . منتظر رزومه های همکاران گرامی هستیم .

تکمیل کادرهایی که با علامت* مشخص شده اند ، ضروری است