ملی شدن صنعت نفت و افتتاح حساب بانکی بین المللی

ملی شدن صنعت نفت و افتتاح حساب بانکی بین المللی

ملی شدن صنعت نفت و افتتاح حساب بانکی بین المللی

سالها پیش استاد بزرگوار ما ، وکیل ملت، دکتر محمد مصدق  زندگی اش را در مسیر ملی شدن صنعت نفت کشورمان فدا نمود ، خانواده اش را ، ثروت اش را و دارائی اش را . هیچ کس نمی تواند نقش عظیم ملی شدن صنعت نفت را در شکوفایی اقتصاد ایران و از همه مهم تر حفظ استقلال بین سیاسی و اقتصادی را انکار کند یا نادیده بگیرد .

دکتر مصدق هم یک وکیل دادگستری بود ، یک استاد بزرگ . هدفش کسب سود و منفعت و ثروت اندوزی نبود . حتی بسیاری از مخارج این راه را از مبلغی که از فروش خانه خود بدست آورده بود ، تامین کرد .

دکتر مصدق صنعت نفت را ملی نمود و اینک محمد مسعودی ، مدیر عامل موسسه حقوقی اریکه عدل امتیاز افتتاح حساب بانکی به نام ایرانیان با کلیه امکانات بانکی را اخذ نموده است . هر دو وکیل دادگستری اند و هر دو عاشق این آب و خاک . هر دو فرصت های متعددی داشتند که به زندگی اروپایی و آمریکایی تن دهند اما زندگی در وطن را برگزیدند . هر دو در سپیده دم ها برای وطن بسم الله گفتند و شب ها به امید کارهای مفید فردا چشم بر بستند .

اخذ امتیاز افتتاح حساب بانکی

امتیاز افتتاح حساب بانکی بین المللی با کد سوئیفت و کد آی بن و کارتهای بانکی فیزیکی اتفاق کوچکی نیست که بتوان از کنار آن به سادگی گذشت ! این امتیاز به معنای گشایش طلسم تجارت ایرانیان است . این امتیاز به معنای شکل گیری کانال دریافت و پرداخت ثمن معاملات در امن ترین حالت ممکن است .

این امتیاز به شرکتها و تجار ایرانی قدرت مذاکره می دهند و آنها را از شر هزاران واسطه که قبلا در بازار جولان می دادند رهایی خواهد بخشید . حساب بانکی بین المللی هزینه تجارت خارجی را به طرز محسوسی کاهش خواهد داد و به صرفه اقتصادی آن افزون خواهد نمود .

برخورداری از وسیله دریافت و پرداخت بین المللی به کارخانجات و شرکتهای تولیدی این امکان و انگیزه را خواهد داد تا با افزایش هر چه بیشتر کیفیت کالا به راحتی و بدون هیچ نگرانی از مساله دریافت و پرداخت ثمن معاملات ، تولیدات خود را در سطح جهانی به فروش برسانند و کالای ایرانی در بازار های جهانی در قفسه های فروشگاهی جای بگیرد .

علاوه بر امتیاز افتتاح حساب بانکی بین المللی ، موسسه حقوقی اریکه عدل برای اولین بار شرکتهای ال پی Limited Partnership  را به اقتصاد ایران معرفی کرده است این شرکتها که امکان ثبت آن با سهام ۱۰۰ درصد ایرانی مقدور است ، افزون بر شخصیت بین المللی از نرخ مالیاتی صفر در صد نیز برخوردار هستند .وضعیت هیچ گاه به این فوق العاده گی نبوده است ! ما تجارت ایرانی را به بهترین شکل ممکن تسهیل کرده ایم !

استفاده از این حسابهای بانکی بین المللی و این شرکتها سبب خواهد گردید تا با حذف واسطه ها و دلال ها  هزینه واردات کالا به طرز محسوسی کاهش یابد و در نهایت به رفاه بیشتر مردم عزیز ایران منتهی گردد . این مزایا ، تنها قطره ای از دریای مواج تجارت بین الملل است که اکنون با تلاش های شبانه روزی و صرف انرژی های عظیم مادی و معنوی بدست آمده است .

ما اعتقاد داریم هر کسی در هر شغلی باید تلاش نماید با داشته های خود ، به نحو احسن به مردم و ملت خود خدمت نماید و گرهی از کار آنها بگشاید . موسسه حقوقی اریکه عدل کهن پارس نیز بدین نحو ، نقش خود را ایفا نموده است .

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *