بهترین وکیل در تهران

 قبلا در مطلب معیار ها و ویژگی های بهترین وکیل دادگستری ، خصوصیات یک وکیل خوب را برشمردیم ، همین طور در مطلب بهترین وکیل ملک تهران  ، نکاتی را در مورد وکیل دادگستری متخصص املاک و مستغلات یادآوری کردیم .در این پست انتخاب بهترین وکیل در تهران را برای شما آسان تر می کنیم . همه تلاش ما این است که حال که ما بهترین ها را برای شما گرد هم آورده ایم ، شما از آن بهترین استفاده ممکن را داشته باشید .

جستجو برای یافتن بهترین وکیل در تهران یا مشاور حقوقی توانمند و با تجربه  حق مسلم شماست . موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل  انتظارات شما را از  بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران به خوبی درک می کند و در تلاش است ان را به بهترین نحو ممکن برآورده می نماید .

یافتن بهترین وکیل در تهران

 اریکه عدل متشکل از تعداد قابل توجهی  وکیل پایه یک دادگستری  است که همگی متخصص و مجرب هستند و دارای گواهینامه های بین المللی و تخصصی می باشند . وکلای دادگستری شاغل در اریکه عدل تجربه حضور در دعاوی داخلی و بین المللی بسیاری را داشته و با کوله باری از علم و دانش و تجربه کاری بهترین دلگرمی شما در مراجع قضایی خواهند بود .

این روزها یافتن یک وکیل خوب و معتبر بسیار سخت تر از گذشته محقق می شود ولی شما می توانید به انتخاب یک موسسه حقوقی معتبر بین المللی اعتماد کنید  چرا که اریکه عدل بهترین وکلای دادگستری را گرد هم آورده تا در نهایت سبب رضایت شما وکسب اعتبار خودش باشد .

اریکه عدل این انتخاب دشوار وکیل دادگستری را برای شما بسیار آسان می کند ، حق شماست که بهترین وکیل تهران را در موضوع خود در اختیار داشته باشید و وظیف ما این است که بهترین وکیل را به کار شما منصوب کنیم . موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل با برخورداری از بهترین گروه وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی به دنبال ایجاد تحولی بنیادین در ارائه خدمات حقوقی و قضایی است . تشکیل دپارتمانهای تخصصی یکی از گامهای ارزشمند اریکه عدل در مسیر دستیابی هموطنان گرامی به خدمات بهترین وکیل پایه یک دادگستری است .

در یک دفتر وکالت معمولا یک وکیل دادگستری ممکن است کلیه پرونده ها و دعاوی را بپذیرد ، روزی وکیل قتل می شود و روز دیگر وکیل اجاره و سرقفلی ! تخصص گریزی در دفاتر وکالت به شدت منافع موکلین را به خطر می اندازد !  

موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل ثبت شده در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری تهران ، با هدف تخصصی نمودن خدمات حقوقی و وکالتی ، متشکل از چندین وکیل پایه یک دادگستری با تخصص های گوناگون است . در حال حاضر دپارتمانهای تخصصی همچون دپارتمان خدمات املاک ، دپارتمان خدمات شرکتها ، دپارتمان خدمات خانواده ، دپارتمان خدمات بانکی ، دپارتمان قرارداد ها و ... تشکیل شده و در حال فعالیت هستند . ارائه خدمات تخصصی منافع مشتریان را به بهترین شکل محفوظ می دارد .

جستجوی افراد برای استفاده از خدمات بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران یک امر طبیعی است چرا که در بیشتر موارد موضوع پرونده قضایی ممکن است سرتاسر زندگی فرد را دستخوش تغییرات ناخوشایند کند . چه کسی لیاقت دارد که این وظیفه ی خطیر را به عهده بگیرد ؟  کدام وکیل دادگستری شایسته اعتماد است ؟  اگر بخواهید در مورد نکات حقوقی و قضایی پرونده خود بیشتر بدانید کدام مشاور حقوقی صلاحیت مشورت را دارا می باشد ؟

ارائه خدمات در قالب دپارتمانهای تخصصی

در کشور ما تخصص و حرفه وکیل کمتر مورد توجه قرار گرفته است . معمولاً اکثر وکلا در تمام رشته ها و زمینه ها وکالت می کنند و این موضوع اصلا چیز خوبی نیست . به قول قدیمی ها همه چیز را همگان دانند ! شما از وکیلی که سالها در حوزه املاک فعالیت نموده است نمی توانید توقع داشته باشید که بهترین وکیل خانواده نیز باشد . چنین چیزی تقریبا غیر ممکن است . بدست آوردن تخصص در هر رشته شاید بیش از ۱۰ سال به زمان نیاز داشته باشد و عمر کوتاه انسان چنین فرصتی به وی نمی دهد تا در چندین رشته صاحب نظر و متخصص شود .

موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل همواره این معضل را در ذهن داشته و تلاش داشته است که راه حلی برای آن بیابد .  بایستی ساز و کاری فراهم می شد که مراجعین و مخاطبین اریکه عدل مطمئن باشند که زمانی که به موسسه مراجعه می کنند حتما و قطعا ، یکی از بهترین وکلای متخصص در کار خود را خواهند یافت و کار خود را به او خواهند سپرد .

ما به منظور ارائه خدمات تخصصی حقوقی و ایجاد این اطمینان در مردم  در سال ۱۳۹۴ اقدام به  تاسیس دپارتمانهای تخصصی حقوقی  نموده ایم . در هر کدام از این دپارتمان های تخصصی ، وکلای متخصص و کاردان همان حوزه مشغول به خدمت رسانی هستند . به عبارت دیگر وکلای خانواده مسئول رسیدگی به پرونده های خانواده هستند و کار تنظیم و تدوین قرارداد های داخلی و بین المللی در حیطه وظایف وکلای دپارتمان قرارداد ها می باشد .

دیگر نگران تخصص و تجربه وکیلی که استخدام می کنید نباشید . ما یافتن وکیل متخصص را برای شما بسیار آسان کردیه ایم .