معرفی موسسه مالی کردیت فانسیر Credit Foncier

معرفی کردیت فانسیر Credit Focier

کردیت فانسیر Credit Foncier در سال ۱۸۵۲ با هدف ارائه خدمات کامل بانکی در حوزه های تسهیل خرید ملک و املاک ، کمک به بازسازی منازل مسکونی ،تامین مالی فعالان بازار و مدیریت امور مالی همگان تاسیس گردید .

کردیت فانسیر Credit Foncier برای شرکت ها و سرمایه گذاران خدمات بسیار ارزشمندی را ارائه داده است . خدماتی همچون مدیریت و تامین منابع مالی در بازه های کوتاه مدت ، میانه مدت و بلند مدت ، کمک به آنها در زمینه خرید یا اجاره محل کسب و کار و فعالیت و ...

کردیت فانسیر Credit Foncier در بخش عمومی نیز ، با گسترش تامین مالی مستقیم پروژه ها ، به عنوان عضوی از گروه اقتصادی توانمند و معروف BPCE  بی.پی.سی.ای در سطح داخلی فرانسه و همین طور در سطح بین المللی فعالیت های انبوهی دارد . اگر بخواهیم کردیت فانسیر را از دیدگاه فعالان بزرگ اقتصادی تحلیل کنیم ، یک موسسه عظیم مالی و اعتباری خواهیم داشت که نقش بسیار عمده ای در تامین اعتبار و مدیریت منابع مالی بسیاری از پروژه های صنعتب ، مهندسی ، تولیدی و ... جهان داشته است .

کردیت فانسیر Credit Foncier دارای نقش برجسته ای در تامین مالی خرید املاک و سرویس های مرتبط دارد . همانطور که در بالا ذکر گردید کردیت فانسیر در مالکیت  گروه اقتصادی BPCE  بی.پی.سی.ای ، دومین گروه بزرگ بانکی فرانسه است .کردیت فانسیر بالاترین کیفیت خدمات را ارائه می دهد و به مشتریان خود کمک می کند تا بهترین راهها را برای تامین مالی پروژه های خود برگزینند. علاوه بر افراد عادی بسیاری از حرفه ای ها مانند سرمایه گذاران و تولید کنندگان از خدمات کردیت فانسیر بهره ها برده اند .این موسسه عظیم مالی با بیش از ۱۶۰ سال سابقه فعالیت در خدمات بانکی ، یکی از قدیمی ترین موسسات مالی جهان به شمار می رود .

۵ رکن کلیدی فعالیت کردیت فانسیر :

۱-تامین مالی افراد عادی برای خرید املاک

۲-تامین مالی سرمایه گذاران و فعالان حرفه ای بازار املاک

۳-تامین مالی نهادهای عمومی و دولتی

۴-خدمات تخصصی املاک

۵-تامین مالی معاملات

 

نکات کلیدی در خصوص کردیت فانسیر :

سال تاسیس : ۱۸۵۲ میلادی

تعداد کارکنان : ۲۶۸۱ نفر

تعداد همکاران متخصص در زمینه املاک : ۷۰۰۰ نفر

مقدار کلی اعتبار تزریق شده به بازار : ۱۶٫۸ میلیارد یورو

با تلاشهای مداوم اریکه عدل در راستای تحقق هدف بنیادین موسسه که همانا حفظ شان ایران و ایرانی در محیط بین المللی است ، موفق شدیم امتیاز افتتاح حساب بانکی بین المللی  به نام اشخاص حقیقی و حقوقی ایرانی را در موسسه مالی و اعتباری کردیت فانسیر اخذ نماییم .

شما عزیزان می توانید با مراجعه به صفحه افتتاح حساب بانکی در کردیت فانسیر از جزئیات کامل این سرویس مطلع گردید . در صورت بروز هرگونه ابهام و پرسش می توانید با دپارتمان بازرگانی موسسه به شماره های ۰۲۱۲۶۴۱۱۷۵۰ و ۰۲۱۲۶۴۱۱۹۰۶ تماس حاصل فرمایید . همکاران ما با کمال میل پاسخگوی اوامر شما هستند .

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *