افتتاح حساب بانکی در میلینیوم ، حساب بانکی خارجی ، حساب بانکی بین المللی ، حساب بانکی در اروپا

لیست هزینه خدمات بانکی در بانک میلینیوم

وکلای دپارتمان بانکی اریکه عدل در ابتدای سال ۲۰۱۶ امتیاز افتتاح حساب بانکی بین المللی به نام ایرانیان را در برخی بانکهای اروپایی به دست آوردند لیکن پس از افزایش محدودیت های بانکی در اروپا و جهان برای ایرانیان به دنبال انتخاب ترامپ به عنوان ریاست جمهوری ایالات متحده ، بسیاری از بانکهای اروپایی عملا از ارائه خدمات به ایرانیان خودداری نمودند .

اما اینک با همت وکلای ما امکان افتتاح حساب بانکی در Millennium پرتغال ( افتتاح حساب بانکی در پرتغال ) با ارئه مستر کارت و ویزا کارت برای اشخاص حقیقی و حقوقی  فراهم آمده است . بانک معروف و کلاسیک میلینیوم پرتغال همواره یکی از بهترین گزینه ها برای بهره مندی از خدمات بانکی در بین مردم جهان بوده است .

یکی از سوالاتی که به دفعات در خصوص این سرویس موسسه طرح شده است هزینه خدمات بانکی در بانک میلینیوم بوده است. برای آگاهی از هزینه های و کارمزد ها و به طور کلی هزینه خدمات بانکی میلینیوم باید جداول مربوطه را با دقت مطالعه نمایید . اریکه عدل دو فایل مجزا برای حسابهای بانکی شخصی و شرکتی تهیه نموده است . برای دانلود هزینه های خدمات بانکی در میلینیوم اینجا کلیک کنید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *