وقت مشاوره موسسه بین المللی اریکه عدل را در تاریخ دلخواه رزرو نمایید

موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل ، نماینده انحصاری شرکت حقوقی Linked-Europe انگلستان و همچنین همکار رسمی شرکت حقوقی DE Micco اسپانیا افتخار دارد بهترین کیفیت خدمات مشاوره ای را به هموطنان عزیز ارائه دهد . اگر به دنبال گروهی از افراد متخصص هستید تا  با آنها در خصوص امور حقوقی و قضایی خود به بحث بنشینید ، اریکه عدل می تواند یکی از عاقلانه ترین انتخاب های شما باشد .

بر خلاف سایر مجموعه ها و دفتر حقوقی که کارآموزان و دانشجویان حقوق را برای پاسخگویی و ارائه مشاوره به مشتریان و موکلین منصوب می نمایند ، مشاوره حقوقی در موسسه حقوقی اریکه عدل توسط وکلای پایه یک دادگستری با سابقه و مجرب انجام می گردد . این موضوع وجه تمایز بزرگ اریکه عدل با سایر موسسات و دفاتر حقوقی است .

از قدیم گفته اند پیشگیری بهتر از درمان است ، پس اگر قصد انجام  هرگونه اقدامی را در سر دارید ، قبل از هر کاری با وکیل متخصص خود مشورت نمایید ، وکیل دادگستری و مشاور حقوقی میتواند تجربیات و علم و دانش خود را در حوزه مسائل حقوقی در اختیار شما قرار دهد و  به شما کمک کند که با دیدی باز و خیالی راحت امور روزمره خود را مدیریت کنید . خدماتی که موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل در حوزه مشاوره حقوقی ارائه می دهد به شرح زیر است :

و هزاران موضوع حقوقی و مالی دیگری که شما به صورت روزمره با آنها سر و کار دارید . شما متفاوت از دیگران عمل کنید و خشت اول را به درستی قرار دهید چرا که به قول معروف : خشت اول را گر نهد معمار کج / تا ثریا می رود دیوار کج.