حساب بانکی در پرتغال ، حساب بانکی بین المللی ، افتتاح حساب بانکی در Millennium پرتغال ، افتتاح حساب بانکی در پرتغال

وکلای دپارتمان بانکی اریکه عدل در ابتدای سال ۲۰۱۶ امتیاز افتتاح حساب بانکی بین المللی به نام ایرانیان را در برخی بانکهای اروپایی به دست آوردند لیکن پس از افزایش محدودیت های بانکی در اروپا و جهان برای ایرانیان به دنبال انتخاب ترامپ به عنوان ریاست جمهوری ایالات متحده ، بسیاری از بانکهای اروپایی عملا از ارائه خدمات به ایرانیان خودداری نمودند . اما اینک با همت وکلای ما امکان افتتاح حساب بانکی در Millennium پرتغال ( افتتاح حساب بانکی در پرتغال ) با ارئه مستر کارت و ویزا کارت برای اشخاص حقیقی و حقوقی  فراهم آمده است . بانک معروف و کلاسیک میلینیوم پرتغال همواره یکی از بهترین گزینه ها برای بهره مندی از خدمات بانکی در بین مردم جهان بوده است .

برای آشنایی با این سرویس با ما همراه باشید .

معرفی بانک Millennium پرتغال

Banco Comercial Português  با نام تجاری میلینیوم که در سال ۱۹۸۵ تاسیس شده است در حقیقت بزرگترین و گسترده ترین بانک خصوصی کشور پرتغال است .  بانک میلینیوم حدود ۴٫۳ میلیون نفر مشتری در سراسر جهان داشته و در کشور پرتغال حدود ۹۰۰ شعبه دارد .  بانک میلینیوم در لیست ۲۰۰۰ شرکت تجاری برتر دنیا که هر ساله توسط مجله Forbes  منتشر می گردد ، رتبه ۴۵۳ را دارا بوده است .

بانک Millennium پرتغال که تحت نظارت Banco de Portugal  فعالیت می کند و مجوز رسمی مشارکت و مداخله در امور سرمایه گذاری ، خدمات بانکی و اقتصادی را داراست ، یکی از بانکهای اروپایی است که از بیمه تضمینی سپرده ها برخوردار است . این بدین معناست که اگر زمانی منابع مالی بانک برای تادیه وجوه سپرده ها کافی نباشد و یا اینکه مشکلی برای سپرده های پیش آید ، کلیه مبالغ از محل بیمه و تضمین موجود پرداخت خواهد گردید .

یکی از مزایای فوق العاده بانک میلینیوم برخورداری از Customer Care Centre یا همان مرکز پشتیبانی مشتریان است که به صورت ۲۴ ساعته پشتیبانی از مشتریان را به عهده دارد . افتتاح حساب بانکی بین المللی در این بانک یکی از بزرگترین و ارزشمند ترین فرصتهای ایرانیان در جهان است که هم اکنون به یاری اریکه عدل میسر گشته است .

مزایای افتتاح حساب بانکی در پرتغال

همانطور که به عرض رسید حساب بانکی در Millennium پرتغال در بزرگترین بانک خصوصی کشور پرتغال افتتاح می گردد .با افتتاح حساب بانکی در Millennium پرتغال که یک حساب کامل و بدون نقص است کلیه امکانات بانکی را در اختیار هموطنان عزیز ایرانی ما قرار خواهد داد ، در زیر به بخشی از مزایای افتتاح حساب بانکی در Millennium پرتغال اشاره خواهیم داشت :

 • حساب بانکی بین المللی مطمئن افتتاح شده در بستر قوانین و مقررات کشور پرتغال ( که ریسک بلوکه شدن را به صفر می رساند )
 • حساب بانکی بین المللی به نام شخص ایرانی
 • اختیار کامل مدیریت حساب بدون مداخله شخص ثالث توسط مشتری ایرانی
 • ارائه کد سوئیفت و آی بن مستقل به نام مشتری ایرانی
 • ارائه مستر کارت و ویزا کارت متصل به حساب بانکی شخصی به مشتری ایرانی
 • برخورداری از اینترنت بانک کامل با تمامی امکانات
 • دریافت وجه به صورت نامحدود
 • انتقال وجه به صورت نامحدود
 • محرمانگی بانکی درجه یک اروپا
 • بیمه کامل سپرده ها در بانک Millennium پرتغال
 • قابلیت استفاده بدون قید و شرط در امور مهاجرت به اروپا
 • کارمزد ها و هزینه نگهداری بسیار پایین و مناسب
 •  و ده ها مزیت و ویژگی منحصر به فرد دیگر ....

افتتاح حساب بانکی بین المللی در بانک میلینیوم پرتغال ، حساب بانکی پرتغال ، حساب بانکی اروپا

روند افتتاح حساب بانکی بین المللی در بانک Millennium پرتغال

بانک Millennium پرتغال در صورتی که درخواست افتتاح حساب از طریق کانال موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل و همکاران بین المللی آن صورت بگیرد ، برای ایرانیان حساب بانکی بین المللی ارائه می دهد .

ایرانیان برای اینکه بتوانند در بزرگترین بانک خصوصی کشور پرتغال حساب بانکی داشته باشند ، قبل از هر چیز باید نسبت به اخذ کد مالیاتی پرتغال اقدام نمایند که البته این کار نیز توسط وکلای ما انجام خواهد شد .

پس از آماده سای مدارک مورد نیاز و تحویل آنها به وکلای ما ، بلافاصله نماینده شما در بانک حاضر خواهد شد و امور افتتاح حساب بانکی بین المللی را در بزرگترین بانک خصوصی پرتغال آغاز خواهد کرد . افتتاح حساب بانکی بین المللی در میلیونیوم پرتغال فقط و فقط از طریق موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل مقدور و میسر است  .

در بازه زمانی تعیین شده ، حساب بانکی بین المللی افتتاح شده و اطلاعات ان به صورت محرمانه از سوی بانک تحویل صاحب حساب می گردد . همچنین کلیه اطلاعات مربوط به دریافت و پرداخت نیز تسلیم می شود . چون وکیل در تحویل اطلاعات نقشی ندارد ، مشتری می تواند به افشاء نشدن این اطلاعات یقین داشته باشد .

افتتاح حساب بانکی بین المللی ، افتتاح حساب بانکی خارجی

مدارک مورد نیاز برای افتتاح حساب بانکی بین المللی

 • پاسپورت متقاضی حساب بانکی بین المللی
 • رونوشت تایید شده کد مالیاتی متقاضی در ایران
 • گواهی نشانی و آدرس متقاضی (  گواهی بانک ایرانی / قبوض خدماتی و ... )
 • گواهی رسمی اشتغال شخص یا اظهار نامه مالیاتی شخص در کشور ایران

علاوه بر مدارک فوق همانطور که به عرض رسید مشتری باید دارای کد مالیاتی کشور پرتغال نیز باشد . کلیه مدارک باید به تایید کنسول گری پرتغال در تهران برسد و همچنین امضای متقاضی باید در حضور ماموران کنسول گری پرتغال گواهی گردد .

دانلود هزینه های خدمات بانکی در میلینیوم

برای آگاهی از هزینه های و کارمزد ها و به طور کلی هزینه خدمات بانکی میلینیوم باید جداول مربوطه را با دقت مطالعه نمایید . اریکه عدل دو فایل مجزا برای حسابهای بانکی شخصی و شرکتی تهیه نموده است . برای دانلود هزینه های خدمات بانکی در میلینیوم اینجا کلیک کنید .

 

پرسش و پاسخ حساب بانکی بین المللی

لطفا قبل از تماس گرفتن با دفتر موسسه ، کلیه سوالات خود را در بخش مشاوره حقوقی مطرح نمایید :

سوالات مرتبط با افتتاح حساب بانکی بین المللی 

شما میتوانید در صفحه فوق ، سوالات خود را نیز مطرح نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند .