افتتاح حساب بانکی بین المللی در سیم بانک سوئیس ، افتتاح حساب در سوئیس ، افتتاح حساب بانکی در سوئیس

افتتاح حساب بانکی بین المللی در CIM BANK

حساب بانکی بین المللی در یکی از مدرن ترین بانکهای سوییس به همراه مستر کارت و ویزا کارت

دارای حساب بانکی در سوئیس شوید !

متاسفانه با توجه به نوسانات سیاسی اخیر در محیط بین الملل ،افتتاح حساب بانکی در CIM BANK موقتاً میسر نیست . شما میتوانید از " خدمات افتتاح حساب در میلینیوم پرتغال " استفاده نمایید . 

تجار ایرانی ، شرکتها و سایر فعالان عرصه تجارت بین الملل سالهاست که از داشتن یک حساب بانکی بین المللی با همه امکانات آن محروم بوده اند . حسابی که با ارائه ویزا کارت و مستر کارت همه نیازهای تجاری و غیر تجاری آنها از جمله انتقال وجه بین المللی را برطرف کند و در جای جای دنیا قابل استفاده باشد . با توجه به اقتصاد امروزی و سرعت و تعدد مبادلات تجاری ، برخورداری از یک حساب بانکی بین المللی تجاری از شرایط اساسی کسب و کار بین المللی است .

درباره بانک سیم سوییس CIM BANK

اگر قصد دارید یک حساب بانکی در سوئیس داشته باشید یکی از گزینه های مناسب برای شما سیم بانک است . بانک CIM  سال ۱۹۹۰ فعالیت خود را به عنوان بانک خصوصی در سوییس شروع کرد، در شهر های Geneva, Lugano, Wollerau دارای شعبه می باشد و بانک Primorska Banka  کرواسی که در سال ۲۰۰۶ افتتاح شده نیز زیر نظر CIM Bank  فعالیت می کند.CIM BANK  به دلیل ارج نهادن به حقوق مشتری از ۱۲ زبان زنده ی دنیا برای مشتریان خود پشتیبانی می کند که شامل ۸۰ ملیت مختلف می شود. این مساله برای ایرانیانی که به دنبال حساب بانکی سوئیس هستند مزیت بزرگی محسوب می شود .

CIM BANK همچین عضو SBA یا انجمن بانک داران سوییس نیز می باشد.CIM BANK با بهره گیری از سیستم های مدرن بانکداری مشتریان را قادر می سازد تا به سهولت از خدمات اینترنت بانک و موبایل بانک استفاده کنند و تمام نیاز های خود اعم از خرید، انتقال وجه و... را به راحتی برطرف سازند.

نوع حساب بانکی در سوئیس

حساب بانکی بین المللی ( حساب بانکی در سوئیس )  که در بانک CIM  کشور سوییس به نام اشخاص حقیقی و حقوقی ایرانی افتتاح می گردد از انواع حسابهای بانکی بین المللی است که امروزه در تجارت بین الملل و نقل و انتقال وجوه نقش بسیار عمده ای دارد . حساب بانکی بین المللی مذکور دارای اطلاعات کاملا محرمانه می باشد.

اطلاعات محرمانه در حساب بانکی سوئیس

بزرگترین و شاید مهمترین مزیت حساب بانکی در سوئیس و در بانک سیم بانک ، محرمانه بودن کلیه اطلاعات مشتریان است . هیچ نهاد یا سازمانی از هویت صاحب حساب ، نقل و انتقالات آن ، تراکنشها و موجودی مطلع نخواهد شد و این موضوع از شرایط قراردادی افتتاح حساب است .

این ویژگی حساب بانکی بین المللی  در CIM BANK برای اشخاصی که به امنیت و محرمانه بودن حساب بانکی شان بهای زیادی می دهند بسیار برجسته خواهد بود چرا که به آنها این فرصت را می دهد تا به آسانی و بدون نگرانی تجارت کنند و سود کسب و کارشان را افزایش دهند .

افتتاح حساب بانکی بین المللی تنها از دو طریق میسر است :

۱- مراجعه حضوری متقاضی به بانک مورد نظر

۲- اعزام وکیل رسمی دادگستری به شعبه بانک مورد نظر

شما از کدام طریق اقدام خواهید کرد ؟ در حال حاضر در میان فعلان این عرصه تنها اریکه عدل ، سمت حقوقی و وکالتی داشته و از وکلای دارای پروانه وکالت در کشورهای مقصد استفاده می کند .

افتتاح حساب بانکی بین المللی ، حساب بانکی آفشور ، وکیل بانکی

برخورداری حساب بانکی سوئیس از کد سوئیفت (SWIFT)

هموطنان ایرانی ما سالهاست که از امتیازات منحصر به فرد کد سوئیفت محروم بوده اند اما اکنون با تلاشهای شبانه روزی وکلای موسسه حقوقی اریکه عدل ، CIM BANK بوسیله حسابهای متناظر خود در بهترین بانکهای جهان  به حسابهای بانکی ایرانی کد سوئیفت با امکانات کامل نیز ارائه می دهد . شما عزیزان می توانید با افتتاح حساب بانکی سیم بانک از مزایای فوق العاده کد سوئیفت در کلیه تراکنش های بین المللی خود بهره ببرید و کلیه محدودیت ها را از سر راه پیشرفت تجاری خود کنار بزنید .

گفتنی است کد سوئیفت SWIFT CODE  برای اولین بار در کشور توسط موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل ارائه می گردد و در حال حاضر هیچ نهاد یا شرکت مجاز و معتبری قادر به ارائه این خدمت نمی باشد.

برخورداری حساب بانکی بین المللی از IBAN  ( آی بن )

حساب بانکی سوییس که در سیم بانک افتتاح می گردد ،  علاوه بر برخورداری از کارت فیزیکی ویزا کارت و مستر کارت و همچنینی دیجی پس ، دارای شماره IBAN  ( آی بن )  بوده و از این لحاظ محدودیتی ندارد . کد آی بن به مثابه شماره حساب بین المللی شماست.

کارت بانکی حساب بانکی سوئیس

دبیت کارت بانک سیم سوئیس که در قالب مستر کارت و  ویزا کارت صادر می گردد  این امکان را به شما می دهد تا با پشتوانه حساب بانکی بین المللی خود از هر خودپرداز بین المللی در سراسر جهان و به ارز دلخواه پول برداشت کنید یا خرید آنلاین و اینترنتی انجام دهید . علاوه بر این با استفاده از امکانات اینترنتی از هر کجا و در هر زمان می توانید حساب بانکی سوئیس خود را مدیریت نمایید .

اینترنت بانک

مشتری سیم بانک علاوه بر امکانات بالا از قبیل کد سوئیفت ، کد آی بن و کارتهای بانکی فیزیکی می تواند از اینترنت بانک CIM نیز برای مدیریت حساب خود و انتقال وجوه استفاده کند . این موضوع به صاحب حساب بانکی بین المللی کمک می کند تا گزارش لحظه ای حساب خود را بگیرد و به راحتی حوالجات و انتقال وجوه را به انجام برساند .

امکان انتخاب واحد ارز توسط مشتری در حساب بانکی سوئیس

گستردگی پوشش این حسابهای بانکی بین المللی در سوئیس مثال زدنی است . مشتری می تواند در بدو امر ارز حساب بانکی خود را انتخاب نموده و در ارزهای رایج دنیا به انتقال وجه پرداخته و  بهترین فرصت های تجاری را در هر کجا از آن خود کرده و هیچ موقعیتی را برای کسب منافع بیشتر و توسعه تجارتش از دست ندهد. می توان گفت امروزه حساب بانکی آفشور یکی از ملزومات تجارت و واردات و صادرات کالاست.

مشتری همچنین می تواند با استفاده از مستر کارت و ویزا کارت این حساب از خودپردازهای بین المللی سراسر دنیا به ارز دلخواه پول برداشت کند .

روند افتتاح حساب بانکی در سوئیس توسط اریکه عدل

موسسه حقوقی اریکه عدل در واقع وکالت مشتریان را با موضوع افتتاح حساب بانکی بین المللی در خارج از کشور عهده دار می گردد . ما بر عکس سایر فعالان غیر مجاز این عرصه حساب بانکی یا مستر کارت و ویزا کارت های غیر قانونی و یک بار مصرف نمی فروشیم بلکه به عنوان وکیل تجاری مشتری در نزد بانکها در چهارچوب کاملا قانونی ، به بانک کمک می کنیم تا هویت مشتری  KYC را احراز نماید. ما تلاش داریم که روند افتتاح حساب به طور کامل مطابق با قوانین بانکداری کشور مقصد انجام گیرد تا در آینده با هیچ مشکلی برخورد ننماید.

 مدت زمان افتتاح حساب

از زمان اقدام و تسلیم درخواست افتتاح حساب بانکی بین المللی و حساب بانکی سوئیس ، ظرف ۳ الی ۴  هفته کاری حساب بانکی شما افتتاح و فعال می گردد . تحویل پکیج بانکی محتوی کارتها و مدارک صاحب حساب نیز  از سوی CIM BANK سوئیس به نشانی اعلامی متقاضی ارسال خواهد شد.

توصیه ما در خصوص حساب بانکی سوئیس در سیم بانک

روزگار درازی است که دسترسی ایرانیان به حساب بانکی در سوئیس امکان پذیر نیست . اما این روزها در تیجه همت و تلاش مجموعه اریکه عدل امکان افتتاح حساب بانکی در سوئیس فراهم شده است . حساب بانکی سوئیس در سیم بانک که یکی از بانکهای مدرن سوئیس است و سابقه فوق العاده ای در صنعت بانکداری مدرن دارد ، نقطه عطفی بر تجارت ایرانی است . بسیاری از ایرانیان با کشور سوئیس تعامل دارند و یک حساب بانکی در سوئیس می تواند ، امور تجارتی را بیش از پیش راحت تر نماید .

پس اگر به دنبال افتتاح یک کانال بانکی مطمئن و مستمر هستید ، و از اینها گذشته رویای داشتن حساب بانکی سوئیس را در سر می پرورانید ، اریکه عدل برای شما مژده ویژه دارد . ما می توانی مبه نام شما در سیم بانک سوئیس افتتاح حساب بانکی بین المللی را به نماندگی انجام دهیم و حساب بانکی در سوئیس را برای شما فراهم کنیم .

هشدار وکلای اریکه عدل

بارها مشاهده شده است که افرادی سودجو با عناوینی همچون فروش ویزا کارت ، فروش مستر کارت و ... ادعا می کنند که برای شما حساب بانکی بین المللی افتتاح می کنند . دقت داشته باشید که افتتاح حساب بانکی به نام ایرانیان پس از لغو تحریم ها در حال حاضر فقط در بانکهای اعلام شده توسط اریکه عدل امکان پذیر است ! لذا مراقب افرادی که با واسطه گری حساب بانکی را به نام اشخاص ثالث اروپایی باز می کنند ، باشید !  در این صورت صاحب حساب شما شخصی اروپایی خواهد بود که شما نمی شناسید و اختیار کامل حساب بانکی شما را خواهد داشت !

اکیدا توصیه می کنیم خدمات تجارت بین الملل را از موسسات حقوقی و وکالتی مجاز و ثبت شده دریافت نمایید . حساب بانکی بین المللی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و باید به نام شخص شما و در اختیار کامل شما باشد .

پاسخ سوالتان را نیافتید ؟

اگر سوالی دارید که پاسخ آن در قسمت پرسش و پاسخ ها درج نشده است ، نگران نباشید . کافی است با طرح سوال خود و انتخاب دسته بندیافتتاح حساب بانکی بین المللی در فرم طرح سوال ، موضوع را با ما در میان بگذارید . همکاران دپارتمان بازرگانی ما بلافاصله پاسخ دقیق به همراه جزئیات درج خواهند نمود و سوال شما نیز مانند سایرین به لیست پرسش و پاسخ های سایت اضافه می گردد.