افتتاح حساب بانکی بین المللی ، حساب بانکی در اروپا ، حساب بانکی آفشور

 افتتاح حساب بانکی در اروپا به نام ایرانیان یکی از افتخارات ارزشمند اریکه عدل در دپارتمان خدمات بانکی بین المللی بوده است . پس از مذاکرات طولانی با بانکها و نهادهای مالی اروپایی و تلاش در پیاده سازی یک راهکار کاملا قانونی برای دسترسی عموم ایرانیان به شبکه جهانی بانکی بالاخره موفق شدیم این سرویس را به صورت کاملا رسمی به جامعه ایرانی عرضه نماییم .

افتتاح حساب بانکی در اروپا

با توجه به اینکه بانکهای اروپایی می توانند نقش عمده ای در تجارت ایرانی ایفاء نمایند ، افتتاح حساب بانکی در اروپا به عنوان اولین هدف موسسه حقوقی اریکه عدل انتخاب شده و به عنوان مقدمه ای برای مفصل ترین خدمات بانکی بین الملل کشور در دسترس عموم ایرانیان قرار گرفته است .

افتتاح حساب بانکی بین المللی در بردر سواسو نیوزلند ،  افتتاح حساب بانکی در کردیت فانسیر فرانسه ، افتتاح حساب بانکی در سیم بانک سوئیس ، افتتاح حساب بانکی در چسکا اسپوریتلنای جمهوری چک  و همچنین افتتاح حساب بانکی مدرن در مجموعه مانی پولو در جمهوری چک ، با تلاش و پشتکار امروز به نام اشخاص حقیقی و حقوقی ایرانی امکان پذیر شده است .

سرویسی که در نهایت به افزایش سطح رفاه عموم مردم منجر خواهد شد . افتتاح حساب بانکی در اروپا سبب خواهدد شد تا تولیدکنندگان و صادر کنندگان کالای ایرانی با در دست داشتن کانال مطمئن دریافت و پرداخت با انگیزه حضور در بازار بین المللی کیفیت کالای خود را افزایش دهند و همین طور وارد کنندگان برای بقای در بازار مجبور به واردات کالای با کیفیت تر اما با قیمت نازل تر خواهد شد .

افتتاح حساب بانکی در اروپا یک اتفاق ساده و کوچک نیست که بتوان براحتی از کنار آن گذشت . چاپ خبر این موضوع در روزنامه دنیای اقتصاد مورخ ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ دلیلی بر این مدعاست . موسسه حقوقی اریکه عدل در حال مذاکره با بانکهای ایرانی همچون بانک سینا ، خاور میانه ، آینده ، پاسارگاد ، اقتصاد نوین و .... جهت تسهیل دسترسی همگانی به این خدمت و افتتاح حساب بانکی در اروپا است .

افتتاح حساب بانکی بین المللی ، حساب بانکی آفشور ، وکیل بانکی

افتتاح حساب بانکی در اروپا چگونه میسر می گردد ؟

موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل تحت لیسانس رسمی هولدینگ لینکد-یوروپ آفشور انگلستان و مجموعه حقوقی و مالی دمیکو (اسپانیا)  ، اولین سرویس دهنده رسمی خدمات بین المللی بانکی در جمهوری اسلامی ایران است . مجموعه ما پس از گرفتن وکالت از شما ، حساب بانکی شخصی یا تجاری شما را در بانکها و موسسات مالی معتبر اروپایی به نام خودتان افتتاح می کنیم . افتتاح حساب بانکی در اروپا به نام ایرانیان ، پس از لغو تحریم ها و اطمینان بانکهای اروپایی از امکان پذیر بودن ارائه خدمات به ایرانیان فراهم گشته است .

با تاکید وزارت امور خارجه آمریکا ، جان کری ، بر عدم مخالفت این کشور با معاملات بین المللی کشور ایران ، بانکهای اروپایی به این اطمینان رسیده اند که افتتاح حساب  بانکی برای ایرانیان ، برای آنها مشکل ساز نخواهد بود . اریکه عدل بلافاصله با رایزنی مستقیم با بانکها اروپایی و تاکید بر تحولات جدید سیاسی این امتیاز را برای ایرانیان به ارمغان آورده است.

افتتاح حساب بانکی در اروپا به نام ایرانیان یکی از افتخارات ارزشمند اریکه عدل در دپارتمان خدمات بانکی بین المللی بوده است . پس از مذاکرات طولانی با بانکها و نهادهای مالی اروپایی و تلاش در پیاده سازی یک راهکار کاملا قانونی برای دسترسی عموم ایرانیان به شبکه جهانی بانکی بالاخره موفق شدیم این سرویس را به صورت کاملا رسمی به جامعه ایرانی عرضه نماییم .

 مزایای افتتاح حساب بانکی بین المللی

 • حساب بانکی مادام العمر و دائمی معتبر در سرتاسر جهان
 • تضمین وجوه موجود در حساب توسط بانک مربوطه بدون توجه به ملیت صاحب حساب
 • امکان استفاده از خدمات سوئیفت و سایر خدمات تجاری بانکی
 • حواله آسان ریال به حساب شما در اروپا توسط کلیه صرافی های مجاز داخلی
 • سقف نامحدود انتقال وجه تا هر میزان که نیاز شما باشد
 • برقراری سقف کارمزد انتقال وجه ( مبلغ کارمزد در هر صورت از یک مبلغ معین بالاتر نخواهد رفت)
 • تسهیل مبادلات در قرارداد ها و معاملات تجاری
 • اعتبار و اعتماد بیشتر طرف تجاری در قراردادها با ذکر شماره حساب بین المللی در قسمت شرایط پرداخت
 • تسهیل سرمایه گذاری در پروژه های اقتصادی
 • امکان استفاده از کارتهای  بانکی مستر کارت و ویزا کارت در دستگاههای خودپرداز سرتاسر جهان با پشتیبانی از بیش از ۲۰ ارز رایج دنیا
 • اطلاعات کاملا محرمانه حساب بانکی  ( هیچ کس از موجودی حساب شما و نقل و انتقالات مطلع نخواهد شد !)
 • برخورداری از اینترنت بانک و مدیریت حساب آنلاین
 • امکان افتتاح حساب بانکی به نام شخص ایرانی
 • امکان افتتاح حساب برای شرکت (حساب شرکتی ) و مدیریت (حساب شخصی ) در بانک واحد جهت تسهیل انتقال وجه

برخورداری از یک حساب بین المللی بانکی و استفاده از آن جهت تامین نیازهای روزمره و تجاری حق شماست . شما می توانید هر جای دنیا و به ارز دلخواه از حساب خود پول برداشت کنید . در مسافرت ها نیاز به گرفتن ارز از صرافی و استرس نگهداری و مراقبت از آن پول را تحمل نخواهید کرد چرا که تمام پول شما در حساب بانکی شما و کارت آن در جیبتان است ! هر جا که باشید دقیقا مانند این است که در ایران هستید و از فروشگاه ها با کارت خود خرید می کنید و مبالغ نقدی مورد نیاز را به ارز دلخواه از خودپرداز دریافت می کنید .

از سوی دیگر ، فعالان تجارت بین الملل با برخورداری از این حساب می توانند علاوه بر اینکه اعتبار تجاری خود را با ذکر حساب بانکی بین المللی اختصاصی در قراردادها ، افزایش می دهند از کلیه خدمات تجاری بانکشان همانند ال سی و سوئیفت استفاده نمایند .

به خود می بالیم که توانسته ایم شان شایسته ایرانیان را بازگردانیده و حفظ نماییم .

در صورتی که هرگونه سوالی در خصوص این سرویس دارید ، بدون معطلی با شماره های ۰۲۱۲۲۹۲۲۹۶۸ و ۰۲۱۲۲۹۲۲۳۳۷ تماس حاصل فرمایید . همکاران ما با کمال میل پاسخگوی اوامر شما هستند .

پرسش و پاسخ در خصوص این سرویس

بله ، کارت فیزیکی بانکی نیز در این سرویس تقدیم مشتریان عزیز می گردد . این کارتهای مستر کارت یا ویزا کارت و ... بوده و قابلیت استفاده در فروشگاهها و خودپرداز های سرتاسر جهان را دارد . این موضوع می تواند به کسانی که مسافرت زیاد می روند کمک شایانی بکند.

بله ، بانکداری آنلاین (مجازی) ، یکی از محتویات پکیج این حساب بانکی است .شما به همراه اسناد و مدارک حساب بانی تان ، اطلاعات مربوطه از قبیل نام کاربری و رمز عبور را دریافت خواهید کرد و با مراجعه به وبسایت بانکداری الکترونیک سایت مزبور ، قادر خواهید بود از خدمات انلاین و اینترنتی استفاده کنید.

حسابهای بانکی که توسط موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل افتتاح می گردند ، فاقد محدودیت در مبلغ نقل و انتقالات بانکی هستند . شما می توانید هر مبلغی که بخواهید انتقال دهید .

اطلاعات شما به عنوان صاحب حساب در نزد بانک محرمانه تلقی شده و به هیچ شخص یا سازمانی اعلام نخواهد شد . این یک شرط حقوقی و قانونی است که در قرارداد افتتاح حساب ذکر شده و بانک ملزم به رعایت آن است . با اطمینان می توان گفت هیچ نهادی از هویت صاحب حساب و میزان موجودی او خبردار نمی گردد.

خیر ، با توجه به اینکه اطلاعات این حساب محرمانه است شما مالیاتی نخواهید پرداخت . تنها هزینه هایی که متقبل می شوید هزینه کارمزدهای انتقال و هزینه نگداری اندکی است که از سوی بانک دریافت می شود و بسته به نوع بانک متغیر است.

هزینه نگهداری حساب معمولا به صورت ماهیانه از سوی بانک دریافت می شود ، مبلغ آن اندک بوده و به دلیل بین المللی بودن حساب ، محافظت از اطلاعات و وجوه موجود و اطمینان از استفاده از حساب  و گردش مالی اخذ می گردد . مثلا بانک ورسو در استونیا ماهیانه مبلغ ۱۵ یورو جهت نگهداری حساب دریافت می کند.

بله ، این حسابها تابع استاندارد ها جهانی بانکداری بوده و دارای امتیازات از قبیل SWIFT و IBAN نیز می باشد . اطلاعات مربوطه همراه با مدارک افتتاح حساب تحویل مشتریان گرامی میگردد.به هر صورت در صفحه مربوط به سرویس کلیه امکانات مربوطه درج شده است.

تاکید بر این موضوع به این خاطر است که تا قبل از لغو تحریم های کشورمان هیچ بانکی در اروپا به نام اتباع ایرانی حساب باز نمی کرد . ایرانیان مجبور بودند از حسابهایی استفاده کنند که به اسم شخصی ناشناس در اروپا بود ! شخصی که نه شما میشناختید و البته تمام اختیارات حساب مزبور را قانوناً دارا بود !

این موضوع علاوه بر استرس و اضطراب بارها سبب این شد که برخی سودجویان مبالغ هنگفتی از این حسابها به جیب بزنند و سر مالک واقعی حساب بی کلاه بماند و چون شخص سارق اروپایی بود ، دادخواهی و مراجعه به دادگاه هم به مشکل بر می خورد. علاوه بر این تاجران ایرانی به دلیل همین استرس مجبور بودند که همیشه مبالغ جزئی در حساب نگهداری کنند و همیشه در خصوص معاملاتشان وارد هفت خوان واریز و انتقال شوند.

مجموعه بین المللی ما پس از لغو تحریم ها به صورت مستقیم با یانکهای اروپایی وارد مذاکره شد و با اقتدار امتیاز افتتاح حساب اما این بار به نام خود شخص ایرانی را بدست آورد . حسابی که هیچ شخصی غیر از شما اجازه و توانایی برداشت وجه ، انتقال و هرگونه تغییر را به هیچ وجه من الوجوه نخواهد داشت. این موضوع سبب خواهد شد که هیچگونه استرس و اضطرابی از این ناحیه به مشتریان عزیز وارد نگردد و با خیال راحت به کسب و کار یا مسافرت بپردازند.

برخی از سودجویان که هنوز با چندین واسطه و به نام اشخاص ثالث اروپایی برای ایرانیان حساب افتتاح می کنند در پاسخ این سوال که چرا به نام ایرانی ها حساب باز می کنید ، می گویند : چون حساب به نام ایرانی خطرناک است و هر لحظه امکان دارد پولهای شما مصادره گردد !

آنها واقعیت را به شما نمی گویند که نمی توانند به نام ایرانیان حساب باز کنند ! فقط می خواهند به هر طریقی بازارشان را حفظ کنند.

امکان افتتاح حساب به نام ایرانیان محصول مذاکرات طولانی وکلای مجموعه ما، از ابتدای سال ۲۰۱۶ میلادی با بانکهاست .بانکها می خواستند از لغو تحریم ها و بدون بازگشت بودن تفاهم کشورمان با دنیای غرب اطمینان حاصل کنند .آنها هیچ گاه زحمت و دردسر بی ثباتی حسابهای خودشان را به جان نمی خرند و اگر به آینده حسابهای ایرانیان اطمینان نداشتند هیچ گاه دست به افتتاح حساب به نام ایرانیان نمی زدند .

اکنون بانکهای اروپایی به اعتبار وکلای معروف و خوش سابقه ما در اروپا به نام ایرانیان حساب افتتاح می کنند . این حسابها مانند تمام حسابهای دیگر شهروندان اروپایی مورد تضمین بانک مرکزی اتحادیه اروپاست و حتی در مواقع ورشکستگی بانک که از محالات است موجودی حسابها در نزد بانک مرکزی مزبور بیمه می باشد . پس این نگرانی ها را به کناری نهاده و خود را برای کسب و کار جهانی آماده کنید . ما شانه به شانه شما حافظ منافعتان خواهیم بود .

چرا که نه ! امکان افتتاح این نوع حسابها برای اشخاص حقیقی (افراد معمولی) و اشخاص حقوقی (شرکتها و سازمانها) وجود دارد .

مهمترین مساله برای بانکهای اروپایی این است که هویت متقاضی حساب توسط وکلای مجموعه ما تایید شود . ما در زمان عقد قرارداد با بررسی مدارک شما همچون کارت ملی و شناسنامه از این موضوع مطمئن می شویم .در کنار این مساله بانکهای مختلف ممکن است مدارک مختلفی طلب نمایند . به طور مثال اسکن مدارکی همچون پاسپورت و مدارک هویتی را درخواست می نمایند . برخی از آنها گواهی ترجمه شده خوش حسابی متقاضی را از بانک ایرانی مطالبه می نمایند .